Za upit Sombor 30000 pronađeno 184 oglasa

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI

Mlake, Sombor

LOKAL! Na svega nekoliko minuta od centra grada prodaje se lokal veličine 36m2. Sastoji se od većeg prostora, jedne manje prostorije i sanitarnog... više

38.000€ (1 055 €/m²)

  • 36m²
  • .sprat

VIKENDICA! BARAČKA

Bezdan, Okolina, Sombor

VIKENDICA! Na prodaju je prelepa vikendica u Bezdanu, smeštena na izuzetnoj lokaciji na Baračkoj, prvi red do vode. Ova čvrsta i lepo održavana... više

37.500€ (852 €/m²)

  • 44m²
  • .sprat

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE!

Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, NJIVA 1.KLASE na 1km od Žarkovca, velicine 42a. Na parceli ima puno različitih voćki, jabuke, kruške,kajsije,... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

MALA KUĆA

Goge, Sombor

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve... više

38.200€ (545 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Sombor, Okolina, Stanišić

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog... više

20.600€ (78 €/m²)

  • 263m²
  • Prizemlje

DVORIŠNA KUĆA! SOMBOR!

Mlake, Sombor

SOMBOR! MLAKE! Dvorišna kuća od 78m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo i ostava. DOBRO ODRŽAVANA! Čvrste... više

40.000€ (512 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

PLAC ZA GRADNJU

Prnjavor, Sombor

U Prnjavoru se prodaje plac za granju. Na parceli od 2862m2 već postoje stari objekti od 116m2, za rušenje. Vode, struje ima na placu. Cena... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SALAŠ I NJIVA! RANČEVO!

Rančevo, Okolina, Sombor

SALAŠ I NJIVA! Rančevo naselje! Na placu od 4778m2 širokog fronta, nalazi se Kuća od mešanog materijala, 131m2 površine, uvučena sa ulice koja... više

20.000€ (152 €/m²)

  • 131m²
  • .sprat

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

DVORIŠNI STAN U SVETOZAR MILETIĆU

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

DVORIŠNI STAN! U centru sela, nedaleko od škole, prodaje se dvorišni stan veličine 74m2. Sagrađeno od čvrstog materijala, poseduje 2 sobe, dvenvi... više

20.000€ (270 €/m²)

  • soba
  • 74m²
  • .sprat

ODLIČNA PRILIKA-MIRAN KRAJ!!

Gornja Varoš, Sombor

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični... više

41.200€ (633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

POVOLJNA VIKENDICA!!!!!

Josićko naselje, Sombor

Prodaje se vikendica od 52m² smeštena na prelepom placu površine 3 ara. Ova nekretnina, okružena prirodom i zelenilom, pruža idealno mesto za... više

18.500€ (355 €/m²)

  • 52m²
  • Prizemlje/1 spratova