Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2640 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 63m2, 116550EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130616, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

116.550€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²

Dvoiposoban stan u izgradnji 64, 61 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 103.053 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64,61 m² na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

103.053€ (1 610 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kornelija Stankovića, 3.5, 64m2, 149990EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131779, V/, klima, lift, uknjizen, parking. Na prodaju odlican troiposoban duplex stan u Kornelija Stankovica ulici na petom... više

149.990€ (2 343 €/m²)

  • 4 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.6m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

142.120€ (2 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.21m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

141.262€ (2 207 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju trosoban stan 64m² u novogradnji- Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji... više

153.600€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

113.070€ (1 766 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 2.5, 64m2, 200000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno... više

200.000€ (3 125 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1000990

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

209.328€ (3 270 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, Bulevar cara Lazara, 2.0, 64m2, 200000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129021, VI/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

200.000€ (3 125 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 6.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat