Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Stara Pazova, Novi Banovci, Svetosavska , 3.0, 76m2, 99000EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Agencijski ID: 113833, I/III, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja,zavrsetak jul 2025,stan... više

99.000€ (1 302 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Medaković 2, Rastka Petrovića, 4.0, 76m2, 163200EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 112543, I/III, klima, telefon, izvorno stanje, stara gradnja. Lep,prostran,funkcionalan stan,u mirnom naselju.Cetvorosoban stan,dvorisno... više

163.200€ (2 147 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 1/3 spratova

Tivat, Porto Montenegro, , 2.0, 76m2, 650000EUR

Porto Montenegro, Tivat

Agencijski ID: 108986, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. An exclusive one-bedroom, fully furnished apartment on the 4th floor. The apartment... više

650.000€ (8 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Vojvode Misica, 3.5, 76m2, 120000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao... više

120.000€ (1 578 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

U ponudi je lokal na prodaju na Telepu, na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. Ovaj... više

226.600€ (2 942 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep, , 4.0, 77m2, 137880EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129109, I/II, terasa. Prodaja JUZNI TELEP - SAMO U BEOCITY CENA SA PDV 4,0-soban stabn 77 m2 u izgradnji. Useljenje - leto ove... više

137.880€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja , 3.5, 77m2, 215000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 95628, X/X, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se od 3 prostrane... više

215.000€ (2 792 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 10/10 spratova

Novi Beograd, Blok 21, , 3.0, 77m2, 292000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 131182, I/VIII, uknjizen, stambena zgrada. Atraktivna lokacija u blizini Parka Usce, na korak od obe reke i sa brzom vezom do... više

292.000€ (3 792 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Blok VIII, 3.5, 77m2, 135000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130570, VI/VII, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju troiposoban stan od 77m2 u Petrovaradinu, Blok VIII. Stan je uknjizen i nalazi... više

135.000€ (1 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 6/7 spratova

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.5, 77m2, 300000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 130250, V/V. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve spavace... više

300.000€ (3 896 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova