Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2649 oglasa

Novi Beograd, Blok 21, , 3.0, 77m2, 292000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 131182, I/VIII, uknjizen, stambena zgrada. Atraktivna lokacija u blizini Parka Usce, na korak od obe reke i sa brzom vezom do... više

292.000€ (3 792 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, Blok VIII, 3.5, 77m2, 135000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130570, VI/VII, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju troiposoban stan od 77m2 u Petrovaradinu, Blok VIII. Stan je uknjizen i nalazi... više

135.000€ (1 753 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 6/7 spratova

Novi Sad, Podbara, Stevana Milovanova, 2.5, 77m2, 192500EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 126306, IV/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se svetao i lepo organizovan dvoiposoban porodicni stan od 77 m², smesten na... više

192.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 77m2, 204000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odlican penthaus, cetverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom... više

204.000€ (2 649 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, YUBC, Bulevar Mihajla Pupina, 1.0, 77m2, 192000EUR

Blok 12 (yubc), Beograd

Agencijski ID: 121385, PR/, izlog, terasa, uknjizen. Odlican lokal na dobrom mestu u YUBC se prodaje. Sastoji se iz dva dela, zatvorenog... više

192.000€ (2 493 €/m²)

  • 77m²

Novi Sad, Somborski bulevar, Somborska, 4.0, 77m2, 174000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodajem odlican cetverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru... više

174.000€ (2 259 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Futoška , 3.5, 77m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113572, I/, terasa. Prodaje se stan, 77m2, u Futoskoj ulici. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, terasa.... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Budva, Centar, , 3.0, 77m2, 349000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 109001, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Exclusive two-bedroom apartment in Budva, is a luxurious residence on the fourth... više

349.000€ (4 532 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 78,34 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 78,34 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

172.348€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

Novi Sad, Liman 3, Narodnog fronta, 3.0, 78m2, 226000EUR

Liman 3, Novi Sad

Agencijski ID: 125470, IV/VI, lift, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan na Limanu tri 78m2 na cetvrtom... više

226.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 4/6 spratova

Senjak, Čolak Antina, kuća, 78m2(150m2)

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak, Čolak Antina, porodična kuća uknjižena na 78m2 ali realno ima oko 150m2. Sastoji se od suterena od 30m2 koje je pretvoreno... više

350.000€ (4 487 €/m²)

  • 78m²
  • Prizemlje/2 spratova