Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

109.553€ (2 960 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Industrijsko zemljište u blizini naplatne rampe

Industrijska zona, Jagodina

Parcela pogodna za vise delatnosti. više

128.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – atraktivna parcela uz prometan put!

Ćuprijski put, Jagodina

U ponudi je prostrana parcela površine 65 ari, smeštena na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji, direktno uz prometan put, što je čini idealnom... više

97.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište 35, 55 ari – blizina auto-puta

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više

4.260€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 65m2, 164450 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

164.450€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Kneževac, Ćupričin potok, 77a, 539000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 101069, struja, uknjizen. Plac se prodaje u celini. Nalazi se u blizini vile Vertigo. Poseduje informaciju o lokaciji. Vise informacija... više

539.000€ (70 €/m²)

  • 7700m²

Čukarica, Rušanj, Ibarska magistrala, 87a, 430500EUR

Rušanj, Beograd

Agencijski ID: 67871, uknjizen, plac. Prodaje se plac 63x140 u Rusnju. Vlasnistvo 1/1. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

430.500€ (49 €/m²)

  • 8700m²

- palilula sf 2711

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan na V spratu, sa pripadajucim parking mestom i podrumom. Struktura: hodnik, kuhinja, soba, kupatilo, zastakljena... više

160.000€ (4 571 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 5.sprat

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 2.5, 60m2, 179980 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji u zgradi na Ceraku spratnosti Po+P+3+M. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine je 60m2 i nalazi se na prvom... više

179.980€ (2 999 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

123.526€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

201.730€ (2 966 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

152.865€ (3 057 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1.sprat