Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Zemun, Ugrinovci, 34 nova, Zemljište, 11400ari, 155000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Parcela se nalazi na dobroj lokaciji u blizini asfaltnog puta.Pravilnog oblika.Do placa se dolazi tucanim putem. GREJANJE - CG, sprat / ID... više

155.000€ (13 €/m²)

  • 11400m²

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Plac blizu industrijske zone u Paraćinu

Zmič, Paraćin

Plac pogodan za različite namene.Mogućnost dokupovine još 3 hektara. Za ozbiljne kupce vredno pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luks novi stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

113.595€ (1 514 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • .sprat

Na prodaju parcela u industrijskoj zoni u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Postoji mogućnost parcelacije. više

70.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC NOVI SAD, 515000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 7089816 - Njiva na lokaciji Veliki Rit blizu Auto puta katastarska opština Novi Sad III. Po Urbanizmu svi objekti u obuhvatu... više

515.000€ (147 €/m²)

  • 3499m²

Čukarica, Železnik, Avalska, Zemljište, 6300ari, 650000 EUR

Železnik, Beograd

Parcela na ulasku u Železnik sa Ibarske magistrale, prvi red, uz put 130m i 50m u dubinu placa. U neposrednoj blizini petlja kod Orlovače. Uradjena... više

650.000€ (103 €/m²)

  • 6300m²

PLAC! 3667m2 na prodaju!

Mlake, Sombor

Na prodaju je atraktivan plac površine 3667 m², smešten blizu Conopljanskog puta, sa voćnjakom i njivom prve klase. Ovaj plac ima direktan izlaz... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište na glavnom putu sa starijim objektom

Striško naselje, Paraćin

Na glavnom putu u Striškom naselju prodajemo gradjevinsku parcelu sa upisanim objektom od 137m2 i pomoćnim objektom od 37m2. Dužina parcele... više

49.000€ (281 €/m²)

  • 174m²

Parcela u blizini Morave za potrebe poljoprivrede Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Plac uz asfaltni put, preko 10m širine u blizini Morave zgodan za potrebe poljoprivrede više

3.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju njiva u Ćupriji

Tonja, Ćuprija

Na prodaju njiva površine 118a u blizini železničke stanice. više

11.800€ 0 €/m²)

  • 0m²