Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat

Zemun, Ugrinovci - Partizanska, plac 99.19 ari

Ugrinovci, Zemun, Beograd

Zemun, Ugrinovci - Partizanska plac, 99.19 ari, front prema ulici 25m U Ugrinovcima, na putu za Dobanovce, nalazi se plac - poljoprivredno... više

360.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor ID#1607

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

POSLOVNI PROSTOR NA DVA NIVOA – PREŠEVSKA, ZVEZDARA Na prodaju funkcionalan poslovni prostor na dva nivoa u atraktivnoj i prometnoj ulici Preševska,... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

LOKAL NA ODLIČNOM MESTU

Selenča, Sombor

Prodaje se lokal od 23m2 na odličnoj lokaciji, u prometnoj ulici u prizemlju zgrade. Lokal se prodaje prazan, sa mokrim čvorom, svoj sat za... više

28.000€ (1 217 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska, 51.21a

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Vinogradska plac, 51.21 ari, front prema ulici 39 metara, struja, voda, kanalizacija, asfalt Nalazi se na vrlo atraktivnoj... više

1.300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Adice, , 1.5, 40m2, 72160EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

72.160€ (1 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zvezdara, Mirijevo 2, Dimitrija Paramendića, 2.0, 55m2, 121000EUR

Mirijevo Ii, Beograd

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke.... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 45m2, 99400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova... više

99.400€ (2 208 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Poljoprivredno zemljište 298, 52 ara ID#1592

Golubinci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na prodaji katastarska parcela 6154 KO Golubinci, površine 298,52 ara poljoprivrednog zemljišta - njiva. Katastarska parcela - njiva nalazi... više

150.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Ostružnica, Ane Krajic, 14a, 31000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 130939, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

31.000€ (22 €/m²)

  • 1400m²

Zemun, Ugrinovačka, Ugrinovačka, 5a, 329000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 122881, uknjizen, plac. 4,7 ari na odlicnoj lokaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

329.000€ (658 €/m²)

  • 500m²

Zvezdara, Konjarnik, Glasinačka , 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131303, III/, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Konjarniku,jednosoban 38m2+7m2terasa,sakuhinjom,trpezarijom,predsobem,kupatilom... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat