Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 151920€

Telep, Novi Sad

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 151.920 eur + PDV + 3 % provizije... ODLIČAN raspored... Drugi sprat, terasa,... više

151.920€ (2 170 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 381100€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099468 - Sa PDV-om petosoban stan u izgradnji na Telepu. Ekskluzivan stan na drugom spratu pruza savršenu kombinaciju luksuza... više

381.100€ (2 683 €/m²)

  • 5 soba
  • 142m²
  • 2/2 spratova

Rakovica, Resnik, Edvarda Griga, 5.0, 88m2, 135000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Gradjevinski 89m2 stan... više

135.000€ (1 534 €/m²)

  • 5 soba
  • 88m²
  • 3.sprat

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 1.5, 44m2, 132210 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova.... više

132.210€ (3 004 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2.sprat

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.65m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

84.000€ (1 826 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

435.245€ (3 752 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 116m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

675.685€ (3 652 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 185m²
  • Potkrovlje.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

234.538€ (2 759 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1/8 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERAS

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova