Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

136.130€ (2 231 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

Prodaje se placevi na Čonopljanskom putu, ukupne površine 2.224m2, koji se sastoje od dva zasebna placa. - prvi plac površine 1083m2,širine... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se 4 jutra obradivog poljoprivrednog zemljišta, njiva 2. i 3. klase, blizu Čonoplje. Parcela sa jedne strane izlazi na leniju. Cena... više

33.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na karađorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Plac u mirnom delu sa pogledom na široke pašnjake i šumu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

9.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, potes Dankovoi

Dankovo, Paraćin

Upisano vlasništvo 1/1. Hvala što ste posetili ovaj oglas.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Grocka, Zaklopača - Staro selo, 85.21a

Zaklopača, Grocka, Beograd

Grocka, Zaklopača - Staro selo plac/građevinsko zemljište, 85.21a, front prema jednoj ulici 116m, front prema drugoj ulici 145m Prodaje se... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pećinci, Šimanovci - Potes Legdar, 155.51 ar

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Potes Legdar plac, 155.51 ar, front prema ulici 82 metara Prodaje se uknjiženo građevinsko zemljište od 15551m2 u industrijskoj... više

341.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića, 175m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića poslovni prostor, 175m2, PR/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi savremeni stambeno-poslovni... više

470.750€ (2 690 €/m²)

  • 175m²
  • Prizemlje/7 spratova

Parcela, Vinorački put, Jagodina

Vinorački put, Jagodina

Poljoprivredno zemljište površine 10441m2, nalazi se u Jagodini, na lokaciji Vinorački put, uz glavni put. Zahvaljujući položaju i pristupu... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²