Trosoban stan, Novi Sad - Telep | Prodaja · 60m² · 195.000€
Bulevar Patrijarha Pavla , Telep, Novi Sad, Srbija
195.000€
3 250 €/m²
Novi Sad, Telep, Bulevar Patrijarha Pavla , 3.0, 60m2, 195000EUR
Tip
Stan
Površina
60 m²
Struktura
3
Grejanje
Centralno
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 3
- Cena
- 195.000€
- Površina
- 60 m² (3 250 €/m²)
- Sprat
- 1
- Ažuriran
- 16.05.2026
- ID
- 1496568
Opis
Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namesten stan.
Na trazenoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.
Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe, kupatilo, ostavu i terasu.
Podrumski prostor,biciklana. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Kontakt info
- Agencija
-
BEOCITY NEKRETNINE
- Reg. posrednika br.
- 554
- Kontakt osoba
- Beocity Nekretnine
- Telefon 1
- 060/328-... Prikaži broj
- Telefon 2
- 011/328-... Prikaži broj
- Adresa
- Makenzijeva 22
- Beograd , Srbija
Slične nekretnine
Novi Sad, Telep - Nov dvoiposoban stan ID#1001094
- 185.400€ 59 m2
Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 63m2, 189000EUR
- 189.000€ 63 m2
Novi Sad, Telep, Futoški put , 4.0, 82m2, 184500EUR
- 184.500€ 82 m2
Oglas
- 182.416€ 68 m2
Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 66m2, 182050EUR
- 182.050€ 66 m2
Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 66m2, 182050EUR
- 182.050€ 66 m2
Dvoiposoban stan NOVI SAD, 180000€
- 180.000€ 59 m2
Novi Sad, Telep, Petefi Šandora, 2.5, 59m2, 180000EUR
- 180.000€ 59 m2
Troiposoban stan NOVI SAD, 180000€
- 180.000€ 72 m2