Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Veternik - Uknjižene dve kuće na placu ID#3000057

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih... više

206.000€ (958 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Kać, , 4.0, 240m2, 193000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2... više

193.000€ (804 €/m²)

  • 240m²

Velika, nova porodična kuća nadomak Ćuprije

Tonja, Ćuprija

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od... više

85.000€ (283 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Prodaje se kuća u Paraćinu sa kompletnim nameštajem

XI Kongres, Paraćin

Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba... više

90.000€ (167 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Kuća 219 m² u Međulužjun na 3km od Selters banje

Međulužje, Mladenovac, Beograd

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, smeštena na samo 3 km od Selters banja, u mirnom i prijatnom okruženju idealnom za porodičan život ili... više

150.000€ (684 €/m²)

  • 219m²
  • 1.sprat

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

Vinogradi, Kragujevac

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na... više

250.000€ (724 €/m²)

  • 345m²
  • /1 spratova

Na prodaju 3etažna kuća na Veterničkoj rampi, 250m2

Veternička rampa, Novi Sad

Na prodaju nova kuća u izgradnji, vrhunskog kvaliteta, energetski visoko efikasna i projektovana za moderan i komforan način života. Postoji... više

305.999€ (1 223 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Petrovaradin odlična lokacija, 105m2

Petrovaradin, Novi Sad

Na prodaju uknjižena kuća Novi Sad – Petrovaradin odmah useljiva, sa odličnim rasporedom prostorija i svim priključcima. Kuća se nalazi na odličnoj... više

211.665€ (2 015 €/m²)

  • 105m²
  • .sprat

OAZA MIRA ZA PORODICU

Gornja Varoš, Sombor

SPRATNA KUĆA NA 10 MINUTA OD CENTRA GRADA. Ova lepo očuvana spratna kuća se nalazi iza Ekonomske škole. Kuću od oko 213m2 čine tri etaže, suteren,... više

97.000€ (455 €/m²)

  • 213m²
  • 1/1 spratova

PORODIČNA KUĆA SA LOKALOM

Mlake, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća od 129m2 sa lokalom, malim stanom i pomoćnim prostorijama od 120m2 na parceli od 755m2. Kuća poseduje hodnik,... više

154.500€ (1 197 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Kuća, Niška Banja, 300m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Kuća, 345m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Čalije. Kuća je površine 115 m2 u osnovi na placu od 464 m2 i sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja... više

350.000€ (1 014 €/m²)

  • 345m²
  • Prizemlje