Za upit prodaja vikendica pronađeno 1953 oglasa

Kuća, 214m2 u blizini Bogoslovije

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji... više

149.000€ (696 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vikendica 50m2, Ostrovica, plac 23ara

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju vikendica 50m2, čvrste građe u naselju Ostrovica, na prelepom mestu u prirodi, oaza mira na 23ari placa sa vinogradom, voćnjakom... više

29.000€ (580 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Kuća Bresnica

Lešnjar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća 150mkv sa 5ari placa, na tri etaže, sa 2 garaže i sa pomoćnim objektom. Kuća se nalazi u Bresnici, u mirnom delu grada, idealnom... više

161.000€ (1 073 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vikendica sa placem, Gornji Barbeš, Seličevica

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir,... više

40.000€ (540 €/m²)

  • 74m²
  • 1.sprat

Šestosobna kuća VRDNIK, 228800€

Centar, Vrdnik

više

228.800€ (1 285 €/m²)

  • 178m²

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 695000€

Novi Majur, Novi Sad

PERFEKTNA kuća u Petrovaradinu sa pogledom na DUNAV na 4,5 km od centra Novog Sada. Kuća sa pogledom prema Dunavu na izvanrednom placu od skoro... više

695.000€ (2 106 €/m²)

  • 330m²

Kuća u Durlanu, odlična lokacija, kod Nišave, 88 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 162 m2 i na odličnoj lokaciji za život ili poslovnu delatnost, blizu... više

152.000€ (1 727 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u samom centru Niša, nalazi se u manjoj, mirnoj ulici između hotela Ambasador i Suda, idealna kako za stanovanje, tako za poslovni... više

270.000€ (1 636 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje

Kuća u Pirotu, ukupno 200 m2, plac 8,5 ari,

Pirot, Pirot, Pirot

Na prodaju očuvana i kvalitetno održavana prizemna kuća u Pirotu, na mirnoj, pristupačnoj lokaciji kod Vašarišta, na lepom, ravnom... više

71.500€ (357 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Fina porodična kuća , 240m2, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

107.000€ (445 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju funkcionalna vikendica idealna za ljubitelje prirode i tišine.

Ćele kula, Medijana, Niš

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak... više

50.000€ (666 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje