Za upit prodaja vikendica pronađeno 1951 oglasa

KUCA BARAJEVO BARAJEVO 201m2 , 2T , 160000e

Barajevo, Barajevo, Beograd

Prodaja kuće Beograd, BARAJEVO, BARAJEVO, Bagrdanska, UKNJIŽENO kuća u Barajevu kod lidla, bez ulaganja sa garažom 25m2 i pomoćnim objektom... više

160.000€ (796 €/m²)

  • 201m²

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, odlična kuća sa lepim dvorištem

Rušanj, Beograd

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju... više

160.000€ (675 €/m²)

  • 237m²

Prodaje se kuca Beograd-Zvezdara

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Prodaju se kuća 45 m2 i 2 šupe 8 m2 u zajedničkom dvorištu. Objekat je za renoviranje. Može se dograditi visoko potkrovlje. Prva u nizu do ulice.... više

1€ (0 €/m²)

  • 53m²

Brvnara na Divčibarama

Rastovac, Divčibare, Valjevo

Brvnara na Divčibarama. Brvnara je tek sahranjena pa nema još uvek kupatilo ( ima samo ogradjeni prostor) , vodu, struju. Nalazi se u šumi naselje... više

28.000€ (756 €/m²)

  • 37m²
  • 1/2 spratova

Boljevac, Rtanj - Ilino 21kvm + 17kvm + 10,44ari

Ilino, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko... više

18.000€ (473 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/1 spratova

Autentična kuća iz 1937. godine

Crnče, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 39 m² u selu Crnče kod Jagodine, na placu od 14,06 ari. Ova nekretnina nosi duh vremena iz 1937. godine, kada je i... više

18.000€ (461 €/m²)

  • 39m²
  • Prizemlje

Na prodaju starija kuća 67m² sa velikim imanjem 51a, Orašac - 18.000€

Orašac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se starija kuća površine 67 m², uz staru štalu, na izuzetno velikom placu ukupne površine 51,26 ari, od čega je 23 ara bagremove šume.... više

18.000€ (268 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Dve kuće, Novi Banovci ID#1496

Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na odličnoj lokaciji, na ulazu u Nove Banovce, nalazi se ova nekretnina. Na placu postoje dve kuće, jedna je uknjižena na 89m2, po strukturi... više

160.000€ (1 797 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Sremski Karlovci , Zanoš - Ekskluzivna porodična kuća ID#3000054

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremski Karlovci - Zanoš. Izdvajamo iz ponude ekskluzivnu, novu porodičnu kuću visokog kvaliteta gradnje sa pomoćnim stambenim objektom za odmor.... više

679.800€ (5 395 €/m²)

  • 126m²

Novi Sad, Adice - Uknjižena prizemna kuća ID#3000113

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice. Izdvajamo iz ponude novu uknjiženu prizemnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Na placu površine 600m2 nalazi se kuća površine... više

381.100€ (3 928 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Sremska Kamenica, Popovica - Uknjižena kuća ID#3000116

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje.... više

494.400€ (1 051 €/m²)

  • 470m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Lipov gaj - Kuća sa bazenom ID#3000055

Lipov gaj, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara, Izdvajamo iz ponude kompletno renoviranu, porodičnu kuću koja se nalazi na atraktivnoj, lepoj i... više

597.400€ (2 844 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje/2 spratova