Za upit prodaja stanova stari grad pronađeno 293 oglasa

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

Stari grad, centar - Kondina, 60m2, lux + parking

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

STARI GRAD CENTAR 57m2 , 258000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 2.5, 57 m2, bez terase, VPR od II sprata, ta, bez lifta,... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Visoko prizemlje.sprat

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 326800e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen... više

326.800€ (4 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 229m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više

710.000€ (3 100 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 229m²
  • Prizemlje/7 spratova

Stari grad,Terazije 4.0, 149m2, 1/5. uknj

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad,Terazije, izvorno četvorosoban stan, adaptiran u četvoroiposoban, mezanin u visini prvog sprata u salonskoj zgradi, visina plafona... više

650.000€ (4 362 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 149m²
  • 1/5 spratova

STARI GRAD CENTAR 120m2 , 2L , 495000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

495.000€ (4 125 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • Visoko prizemlje.sprat

CENTAR, 3.0, SPEKTAKULARAN POGLED

Trg Republike, Stari Grad, Beograd

Nekretnina se nalazi u srcu grada, na perfektnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Ulice kneza Mihaila, Terazija i Trga Republike. Kompaktan... više

329.000€ (5 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 9.sprat

STARI GRAD CENTAR 83m2 , T , 280000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I... više

280.000€ (3 373 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 189m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 6.0, 170m2 (terasa 22m2), 5+6/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA, STAN U CENTRU, MAKEDONSKA ULICA

Centar, Stari Grad, Beograd

Prodaje se stan u Makedonskoj ulici na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru Beograda, u zgradi koja se nalazi pod kulturnom zastitom. Stan... više

218.000€ (3 027 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • Prizemlje