Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 561 oglasa

Ekskluzivna novogradnja u centru 47.87m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

136.910€ (2 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 8/8 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.617€ (2 332 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 13/15 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.21m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

141.262€ (2 207 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

Porodični stan sa fenomenalnim rasporedom i puno dnevnog svetla

Apelovac, Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

126.000€ (1 826 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/2 spratova

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI NA PANTELEJU

Pantelej, Niš

Predstavljamo vam izuzetan četvorosoban stan u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Panteleju. Ova nekretnina površine... više

175.000€ (1 620 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

147.300€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Stan na visokom prizemlju u centru grada pogodan za poslovni prostor

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju.... više

98.000€ (1 272 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • Prizemlje/3 spratova

3.5, stan na Panteleju, 99m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje.... više

103.100€ (1 041 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 1.sprat

Odličan trosoban stan u kući 97m2, drugi sprat, Palilula, blizu škole Kole R

Tutinović podrum, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj... više

123.600€ (1 274 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 2/3 spratova

Stan u kući, 80m2, Pantalej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan u porodičnoj kući, prvi sprat u naselju Pantalej. Odlična lokacija za porodično stanovanje. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog... više

90.000€ (1 125 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje

Prelep stan u prizemlju porodične zgrade, 80m2, kompletno renoviran, Donji Kom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelep, kompletno renoviran stan u prizemlju porodičnog objekta, na atraktivnoj lokaciji u naselju Donji Komren. Izvanredan za... više

103.000€ (1 287 €/m²)

  • Garsonjera
  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stan u izgradnji, centar, 57, 47m², prizemlje, 135.055€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi... više

135.055€ (2 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/5 spratova