Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

Petlovo brdo - centar naselja, uknjižen trosoban stan 88m2 + terasa ID#1603

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda,... više

132.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/1 spratova

Palilula, Karaburma - Uralska, 54m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Uralska 2.0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog... više

136.000€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/3 spratova

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 4.0, 91m2, 128000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Prodaje se duplex u ulici... više

128.000€ (1 406 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²

Voždovac, Trošarina, Ljubice Di Sorno, 2.0, 52m2, 115000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Povrsina: 52,2 m² Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat

3.0, Zaplanjska, 61m2, novogradnja, eg, terasa, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan... više

171.177€ (2 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 61m²
  • 2.sprat

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

85.500€ (1 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Gornji grad, , 1.5, 36m2, 90000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan. U blizini skola, vrtica, gradskog... više

90.000€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

cena sa namestajem ID#5719

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Crveni krst, uknjižen 1/1, funkcionalan, jednoiposoban, svetao, renoviran stan, prodaje se potpuno opremljen kućnim aparatima i nameštajem.... više

132.000€ (4 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²