Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

NOVI BEOGRAD BLOK 34 86m2 , T , 279000e

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 34, Bulevar Zorana Djindjica, 3.0 (adaptabilan u 4.0), 86 m2 sa terasom, VPR od V... više

279.000€ (3 244 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 519000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Izuzetan, salonski stan na odličnoj lokaciji, u staroj, predivnoj zgradi vrlo dobro održavanoj, sa mermernim ulazom i stepenicama. Salonac je... više

519.000€ (3 844 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1.sprat

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 65m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Sremčica, Tomasa Edisona, 1.5, 42m2, 84900EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 131466, VPR/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, stambena... više

84.900€ (2 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²

Novi Beograd, Blok 65, Đorđa Stanojevića, 2.0, 55m2, 249000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/9 spratova

Zvezdara, Severni bulevar, Supilova, 5.0, 196m2, 399500 EUR

Severni Bulevar, Beograd

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open... više

399.500€ (2 038 €/m²)

  • 5 soba
  • 196m²
  • 3/3 spratova

ZEMUN PREGREVICA 102m2 , T , 500000e

Pregrevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe... više

500.000€ (4 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Visoko prizemlje.sprat

STAN ZEMUN GALENIKA 43m2 , T , 120000e

Galenika, Zemun, Beograd

Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat:... više

120.000€ (2 790 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Lux, 98m2+20m2, Stari grad, Skadarlija ID#1568

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

Luksuzno renoviran stan salonske visine plafona 3m, sa dve terase i garderoberom, ukupne površine 118m2 (uknjižen na 98m2). Stan se nalazi u... više

515.000€ (5 255 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN SA PARKING MESTOM, LION

Lion, Zvezdara, Beograd

Stan se nalazi u jednoj od najlepsih ulica na Lionu, paralelnoj sa Bulevarom kralja Aleksandra, mirnoj i manje prometnoj. Zgrada je iz perioda... više

265.000€ (4 140 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5.sprat

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite name

Senjak, Beograd

Beograd, Savski venac - Senjak, Koste Glavinića, odličan stan za različite namene, idealna lokacija 38m2, 1.5, PR/4, klima, zaseban ulaz Ovaj... više

169.000€ (4 447 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²