Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara, 45m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 1.0, 45m2 (dve lođe 6m2), 2/4, CG U ponudi izvorno jednosoban stan u neposrednoj blizini Savskog šetališta.... više

150.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Vračar, Svetozara Gligorića, 40m2 ID#1641

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 70m2 , T , 230000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video... više

230.000€ (3 285 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 2.sprat

GROCKA KALUDJERICA 90m2 , 145000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

145.000€ (1 611 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • Prizemlje

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana, 79m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan... više

244.000€ (3 088 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

Odličan porodičan stan, Cerak Vinogradi

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan,... više

270.000€ (2 872 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Slavija – Beogradska, 110m2

Slavija, Vračar, Beograd

Vračar, Slavija – Beogradska 3.0, 110m2, terasa, lođa, 2/3, grejanje na struju, telefon, podrum Prostran, svetao i kvalitetan salonski stan,... više

329.000€ (2 990 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.070€ (3 551 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Konjarnik, Ustanička, 3.5, 93m2, 299000 EUR

Konjarnik, Beograd

Odličan penthaus sa lux karakteristikama, smešten u najlepšoj mikrolokaciji naselja Konjarnik, u zvezdarskom delu. Po strukturi 3.5-soban,... više

299.000€ (3 215 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 5/5 spratova

PRODAJA, 3.5 STAN, BLOK 19A, MILENTIJA POPOVICA

Blok 19a, Novi Beograd, Beograd

U Bloku 19 A na Novom Beogradu u ulici Milentija Popovica u blizini Sava Centra, prodajemo funkcionalan, lepo odrzavan troiposoban stan.... više

180.000€ (2 465 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Đeram pijaca, Đevđelijska, 3.0, 130m2, 450000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno... više

450.000€ (3 461 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova