Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1299 oglasa

Poljoprivredno domaćinstvo u Paligracu

Paligrace, Crveni krst, Niš

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Kuća u Popovcu, 300 m2, na 17 ari placa

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od... više

100.000€ (333 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Plac 6200m2, Niška banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, nedaleko od kružnog toka, gradsko građevinsko zemljište, površine 6200m2, širine 66m. Pogodan je za gradnju... više

319.300€ (51 €/m²)

  • 6200m²

Plac za gradnju, Trošarina

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište,... više

25.000€ (90 €/m²)

  • 277m²

Porodična kuća u Mokranjčevoj sa četiri stambene jedinice, 350m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi... više

385.000€ (1 100 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuća sa poslovnim i magacinskim prostorom

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini... više

135.000€ (346 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Poslovni prostor, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor sa građevinskom dozvolom, na Paliluli, površine 250m2, na placu od 20,63 ara. Sastoji se od kancelarijskog dela... više

340.000€ (1 360 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Plac, Gradsko-građevinsko zemljište, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u glavnoj ulici u naseljenom delu Donjeg Međurova. Plac se nalazi na samo par kilometara od centra Niša, pogodan za izgradnju... više

120.000€ (40 €/m²)

  • 3000m²

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad.... više

290.000€ (878 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Deo kuće u blizini Doma zdravlja, 131m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju deo kuće u Blizini Doma Zdravlja, 131m2. Deo kuće koji se prometuje čini polovina suterena koji se sastoji od ulaznog hodnika,višenamenske... više

180.000€ (1 374 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • Prizemlje