Za upit prodaja kuća u Nisu pronađeno 215 oglasa

Na prodaju funkcionalna vikendica idealna za ljubitelje prirode i tišine.

Ćele kula, Medijana, Niš

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak... više

45.000€ (600 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Kuća , Gabrovački put, 183m2

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju kuća,naselje Gabrovački put . Porodična stambena zgrada je ( P + I + PK) sa placem od 20a. U prizemlju kuće se nalazi letnja kuhinja... više

100.000€ (546 €/m²)

  • 183m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 324m2 na 133 m2 placa u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više

566.500€ (1 748 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje

Kuća, Brzi Brod 323 m2, Devizno naselje

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i... više

250.000€ (773 €/m²)

  • 323m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Kuća, 76m2 na placu od 404m2, Šojka

Šojka, Medijana, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru, u neposrednoj blizini Pravnog, Ekonomskog fakulteta. Kuća je je površne 76m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

180.000€ (2 368 €/m²)

  • 76m²
  • Prizemlje

Kuća u centru - kod Banovine, 100 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća, 190m2, kod Novog Kliničkog

Medicinski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju kuća Pr+1 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, površine 190m2 kod novog Kliničkog centra. Prizemlje ima funkciju dvoiposobnog... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Porodična kuća 144m2, u centru Trupala

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća 144m2, u centru Trupala iza ambulante, u glavnoj ulici na asfaltnom putu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata na... više

87.000€ (604 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Kuća u naselju B.Bjegović, 309 m2, na placu od 240 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, u neposrednoj blizini škole, ambulante i autobuskog stajališta. Kuća... više

175.000€ (566 €/m²)

  • 309m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća u Donjoj Vrežini, 660m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina... više

257.750€ (390 €/m²)

  • 660m²
  • Prizemlje