Za upit prodaja kuća Sombor pronađeno 98 oglasa

KUĆA, PLAC, ZEMLJA, IMANJE...

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA! Nalazi se oko 3km od centra, na Bezdanskom putu, 150m2, gradjena je od čvrstog materijala, sa potkrovljem koje je potrebno adaptirati.... više

133.900€ (892 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

KUĆA!

Prnjavor, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u Prnjavoru, smeštena u mirnoj ulici, idealnoj za život i rad. Kuća je čvrste gradnje, veoma lepo održavana,... više

180.000€ (1 487 €/m²)

  • 121m²
  • .sprat

LEPA KUCA! SPRATNICA! PO EXTRA CENI!

Okolina, Sombor

Na prodaju je prelepa kuća na sprat, smeštena na Gakovackom putu u Somboru, površine 66 m², na placu od oko 9 ari. Ova kuća zaista odiše toplinom... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • .sprat

LUKSUZNA KUĆA

Stapar, Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci.... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²
  • .sprat

KUĆA! ČVRST MATERIJAL!

Goge, Sombor

KUĆA! Kod Somboleda, 119M2, na placu od 828m2,sa 274m2 pomoćnih objekata, KOMPLETNO OD ČVRSTOG MATERIJALA, trosobna, KOMFORNA, grejanje ETAŽNO,... više

82.400€ (692 €/m²)

  • 119m²
  • .sprat

KUĆA ZA POSLOVNI PROSTOR!

Svetozar Miletić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela S.Miletić,porodična kuća koja koristi kao poslovni prostor,izlazi na dve ulice,ima kolski ulaz,stari deo kuće je za kompletnu... više

66.900€ (274 €/m²)

  • 244m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI STANA!

Nova Selenča, Sombor

KUĆA! Centar-Stara Selenča,porodična kuća na nekoliko minuta od centra grada,u veoma lepoj i širokoj ulici,koja je zadržala duh prepoznatljivosti... više

185.500€ (862 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

STANIŠIĆ, PORODIČNA KUĆA!

Stanišić, Okolina, Sombor

U Stanišiću se prodaje relativno nova kuća na stprat od ukupne površine sa pomoćnim prostorijama 241m2 na parceli od 825m2. Kuća poseduje 5... više

110.000€ (456 €/m²)

  • 241m²
  • 1.sprat

PORODIČNA KUĆA U BEZDANU!

Bezdan, Okolina, Sombor

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,... više

66.950€ (369 €/m²)

  • 181m²
  • .sprat

KUĆA NA ODLIČNOJ OKACIJI

Crvenka, Sombor

Na odličnoj poziciji, između Radišićeve i Vojvođanske, prodaje se kuća od 123m2, na parceli od 362m2. Kuća je mešovite gradnje, u veoma očuvanom... više

67.300€ (547 €/m²)

  • 123m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat

KUĆA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Venac, 336m2 na placu od 1003m2, salonska švapska kuća, jedinstvenog izgleda. Kuća poseduje dve kuhinje, 4 sobe, 2 kupatila i... više

155.000€ (461 €/m²)

  • 336m²
  • .sprat