Mlake, Sombor
KUĆA! Mlake-Venac,prizemna novija kuća,zidana krajem devedestih,prvi put useljena 2002/2003.god,čvrste gradnje,funkcionalna,BEZ ULAGANJA! Uz... više
160.000€ (1 927 €/m²)
Goge, Sombor
U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem... više
87.000€ (701 €/m²)
Gornja Varoš, Sombor
Nedaleko od centra grada se prodaje kuća čvrste gradnje od 95m2 sa garažom od 23m2, na parceli od 236m2. Kuća poseduje predsoblje kao zatvorenu... više
60.000€ (631 €/m²)
Čonoplja, Okolina, Sombor
Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima... više
31.000€ (142 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA!!!! Prodaje se izuzetna kuća od 99m² na placu od 4 ara, smeštena u širem centru, u mirnoj ulici, na idealnoj lokaciji blizu svih bitnih... više
124.900€ (1 261 €/m²)
Centar, Sombor
KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo... više
87.600€ (421 €/m²)
Josićko naselje, Sombor
Na dobroj lokaciji se prodaje nekretnina od 282m2 na parceli od 351m2. Prednji deo kuće sa ulice ima dva lokala, svaki lokal ima svoj mokri... više
155.000€ (549 €/m²)
Bački Breg, Okolina, Sombor
KUĆA!! Prodaje se funkcionalna i lepo održavana porodična kuća površine 145 m², smeštena na placu od 7,5 ari, u Bačkom Bregu. Kuća je zidana... više
36.100€ (248 €/m²)
Centar, Sombor
Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više
56.650€ (442 €/m²)
Mlake, Sombor
U Mlakama, na 15 minuta od centra, prodaju se dve odvojene kuće: Prva kuća: Površine 139 m² na placu od 7 ari. Građena od čvrstog materijala,... više
154.500€ (1 111 €/m²)
Mlake, Sombor
KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više
103.000€ (1 107 €/m²)