Za upit prodaja kuća Sombor pronađeno 98 oglasa

KUĆA-SALAŠ

Okolina, Sombor

KUCA! SALAŠ! Bezdanski put,uknjizeno, neobicna kuca u kojoj se moze ziveti, odmarati,koristiti kao vikendicu,127m2,na placu od 1839m2,plus jos... više

108.200€ (851 €/m²)

  • 127m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

KUĆA!! BLIZU VENCA-MLAKE!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju kuća površine 116m² na placu od 5 ari, nalazi se u mirnom delu, blizu centra. Kuća je građena od mešanog materijala i sastoji... više

70.000€ (603 €/m²)

  • 116m²
  • .sprat

KUĆA SA LOKALOM!!!

Mlake, Sombor

Na prodaju kuća od 152m2 na placu od 323m2, nalazi se na uglu Beogradske, izlazi na dve ulice. Kuća u prizemlju ima poslovni prostor od 86m2,jedan... više

82.000€ (539 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat

KUĆA LUGOVO!

Lugovo, Okolina, Sombor

KUĆA! Lugovo naselje.Na velikoj parceli veličine 20a nalaze se dve stambene jedinice. Prvi objekat je veličine 123m2. Veći deo objekta, oko... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

ODLIČNA PORODIČNA KUĆA!

Šikara, Sombor

KUĆA! Spratna 174m2 na placu od 479m2, nalazi se kod Rasadnika. U prizemlju su predsoblje iz koga se ide u kuhinju sa trpezarijom sa izlazo... više

98.000€ (563 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

ROKOVCI - MALI SALAŠ

Rokovci, Sombor

U somborskom naselju Rokovci prodaje se kuća od 148m2 na placu od 1500m2. Kuća je lepo održavana, od čvrstog materijala, i čine je četiri sobe,... više

95.000€ (641 €/m²)

  • 148m²
  • .sprat

LEPO ODRŽAVANA KUĆA

Prnjavor, Sombor

Na prodaju kuća čvrste gradnje u Somboru, u naselju Prnjavor. Nekretnina je površine 79 m², nalazi se na placu od 3 ara i izlazi na dve ulice.... više

69.000€ (873 €/m²)

  • 79m²
  • .sprat

BEZDAN - LEPO ODRŽAVANA KUĆA

Bezdan, Okolina, Sombor

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično... više

37.000€ (215 €/m²)

  • 172m²
  • .sprat

KUĆA! GOGE

Goge, Sombor

KUĆA! U Gogama se prodaje kuća veličine 73m2 na placu od 400m2. Sastoji se od hodnika, 2 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Iziskuje... više

43.000€ (589 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

KUĆA! POTENCIJAL!!!

Centar, Sombor

KUĆA! Prodaje se prostrana, porodična kuća idealna za višečlano domaćinstvo ili investiciju, smeštena u mirnom delu grada – na samo nekoliko... više

149.000€ (1 087 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

SPRATNA KUĆA SA VIDEO NADZOROM U GOGAMA!!

Goge, Sombor

KUĆA! Prodaje se spratna kuća 109m2 na placu od 4,5 ara pogodna za dve porodice ili za formiranje dva odvojena stana.Gornji deo renoviran sastoji... više

80.000€ (733 €/m²)

  • 109m²
  • .sprat