Za upit prodaja kuća Nis pronađeno 212 oglasa

Poslovno-stambeni objekat u centru Niša - Velika pijaca, 292m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen poslovno-stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji - u neposrednoj blizini Velike pijace i centra... više

550.000€ (1 580 €/m²)

  • 348m²
  • 1/1 spratova

Fina porodična kuća , 240m2, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

107.000€ (445 €/m²)

  • 240m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju porodična kuća sa proizvodnom halom u centru Popovca na 6km od cen

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji,... više

76.000€ (408 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Porodična kuća u Duvaništu prizemlje dva sprata i potrkovlje

Duvanište, Medijana, Niš

Prodaje se porodična kuća na odličnoj lokaciji u Duvaništu. Kuća je sa jedne strane lepljena u nizu, ali se nalazi na uglu dve ulice tako da... više

360.000€ (1 000 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Odlična kuća 420m2 na placu 576m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju odlična kuća 420m2 na placu od 5,76a. Nalazi se u blizini osnovne škole Kralj Petar Prvi i odlična je za miran porodični život. Kuća... više

392.000€ (933 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Starija kuća sa uličnim lokalom na odličnoj lokaciji, Ž.stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju starija kuća na maloj parceli, sa kvalitetnim lokalom u prizemlju. Lokal je pretežni kvalitet nekretnine, stambeni... više

154.000€ (1 811 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Kuća u centru grada, 68 m2, plac 174 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više

145.000€ (2 132 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Vikendica, Donji Matejevac, 24 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna... više

19.000€ (791 €/m²)

  • 24m²
  • Prizemlje

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Porodična kuća 100m2, naselje Nikola Tesla, Niš.

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke. Sagrađena... više

155.000€ (1 550 €/m²)

  • 100m²
  • 1/1 spratova

Spratna kuća sa pom.prostorom, Vrtište, plac 12 ari

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetno građena spratna kuća u Vrtištu, na urbanoj i mirnoj lokaciji, sa pom. prostorijama, ostavama i garažom... više

130.000€ (580 €/m²)

  • 224m²
  • 2/2 spratova