Glogovac, Okolina, Jagodina
Retko u ponudi,vece gradjevinsko zemljište od 1500 m2 ,sa upotrebnom dozvolom za uknjižene objekte u bruto površini preko 1000 m2 ,sa industrijskom... više
85.000€ (85 €/m²)
Centar, Jagodina
Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone... više
170.000€ (1 103 €/m²)
Moravski park, Ćuprija
Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni... više
150.000€ (500 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Lokal je izdat i uvek se... više
39.200€ (2 177 €/m²)
Doljevac, Doljevac, Niš
Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dve zgrade tehničkih usluga ukupne površine 1840m2 (veća 1200m2 i manja 640m2) kao i stražarske... više
1.450.000€ (788 €/m²)
Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka
Ekskluzivno u prodaji! Prodaje se Garni Hotel Mala Moskva koji se nalazi u centru Bele Palanke, u bllizini auto puta, duž trase puta koji povezuje... više
360.000€ (553 €/m²)
Terazije, Beograd
Prodaja lokala u Kolarčevoj, podzemni prolaz Palata Albanija. Lokal je vlasništvo 1/1,uknjižen. U planu je sredjivanje sva tri podzemna prolaza.... više
59.000€ (4 916 €/m²)
Gornji Grad, Beograd
Veoma svetao i luksuzan poslovni prostor u prelepoj zgradi novije gradnje, na jako lepoj lokaciji u Zemunu, pogodan za sve vrste delatnosti.... više
600.000€ (2 083 €/m²)
Telep, Novi Sad
PRODAJA ILI IZDAVANJE LOKALA NOVI SAD | TELEP | POSLOVNI PROSTOR | ODLIČNA LOKACIJA | 80m2 I 269m2 U ponudi je prodaja ili izdavanje lokala... više
244.800€ (3 179 €/m²)
Telep, Novi Sad
U ponudi je prodaja stana u stambenoj zgradi u Novom Sadu – sprat, površine 117m2, koji se može kupiti i kao deo cele zgrade sa oba stana (ukupno... više
255.000€ (2 179 €/m²)
Dobanovci, Surčin, Beograd
Prodaje se magacin od 6300 m2, novogradnja, visina 9,5m, sirina 30m, sleperski prilaz, industrijski pod fero beton, saobracajnica oko magacina... više
6.300.000€ (1 000 €/m²)
Nova Selenča, Sombor
Na prodaju lokal površine 42m2 sa garažom od 17m2 na odličnoj lokaciji na selenči,u blizini hotela Bar kod. Lokal se sastoji od dve prostorije,... više
52.000€ (1 238 €/m²)