Za upit poslovni prostor Novi Sad pronađeno 94 oglasa

Novi Sad, Podbara, Bele Njive, 17m2, 18000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 132270. GARAZNO MESTO - SUTEREN NOVE zgrade 17,50 m2. Za vas auto sigurna zastita od kise, vlage ili bilo kog ostecenja. Uknjizeno.... više

18.000€ (1 058 €/m²)

  • 17m²

LOKAL NOVI SAD, 1030000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 8089624 . Prodaje se uknjižen ulični lokal iz jedne etaže u prednjem delu Telepa. Visina je oko 3m. Lokal je pogodan za različite... više

1.030.000€ (2 051 €/m²)

  • 502m²

PRODAJA LOKALA NOVO NASELJE – 45m2 PRIZEMLJE, ODLIČNA LOKACIJA ZA IZDAVANJE

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaja lokala u Novom Sadu, naselje Novo naselje. U ponudi je poslovni prostor površine 45m², smešten u prizemlju, što ga čini izuzetno pristupačnim... više

83.430€ (1 854 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

PRODAJA LOKALA NOVI SAD ODLIČNA LOKACIJA, TELEP VISINA PLAFONA 4M

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja lokala Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca, koji nudi savršen spoj privatnosti,... više

279.144€ (2 969 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Bulevar Evrope - Višenamenski ulični lokal ID#8000075

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Predstavljamo višenamenski ulični lokal u neposrednoj blizini hotela ´ Sheraton´ i Bulevara patrijarha Pavla. Ovaj... više

802.700€ (2 300 €/m²)

  • 349m²
  • Suteren/2 spratova

PRODAJA LOKALA NOVI SAD A – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – PRIZEMLJE I GALERI

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA LOKALA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU U ponudi je prodaja u izgradnji na Temerinskom putu 25–27 u Novom Sadu.... više

1.500€ (2 €/m²)

  • 561m²
  • 3.sprat

Slana Bara, Novi Sad

1.800€ (3 €/m²)

  • 524m²
  • 3.sprat

Prodaja lokala u Centru| Odlična lokacija | Kompas Nekretnine

Centar, Novi Sad

U ponudi je lokal na prodaju u centru na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. 140 m... više

576.800€ (4 120 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.0, 78m2, 175000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 123221, PR/, dvoriste/basta. Prodaje se lokal/kafic na Novom Naselju, 30 godina u radu. Unutrasnjost lokala iznosi 78m2 dok je... više

175.000€ (2 243 €/m²)

  • 78m²

Novi Sad, Petrovaradin, , 2.0, 187m2, 407000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 76760, lokal. Cena 2200e po m² plus pdv. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

407.000€ (2 176 €/m²)

  • 187m²