Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više
255.000€ (3 695 €/m²)
Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Stojana Protića 4.0, 158m2 (terasa 29m2), 1/5, CG, klima, lift, video nadzor Odličan, svetao četvorosoban stan... više
825.000€ (5 221 €/m²)
Ledine, Novi Beograd, Beograd
STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više
127.500€ (3 269 €/m²)
Zaplanjska, Beograd
Beograd, Voždovac, TC Stadion 3.0, 125m2, PR/2, EG Prostran trosoban stan u manjoj stambenoj zgradi sa 2 pokrivena parking mesta i dvorištem... više
310.000€ (2 480 €/m²)
Crveni Krst, Beograd
Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više
595.000€ (5 000 €/m²)
Karaburma, Palilula, Beograd
Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više
97.350€ (1 650 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više
141.400€ (1 812 €/m²)
Krunski venac, Vračar, Beograd
Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više
485.000€ (4 619 €/m²)
Kumodraž, Beograd
Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više
91.000€ (3 370 €/m²)
Blok 3, Novi Beograd, Beograd
2.0, 51m2 + terasa od 11m2, 8/9, lift, renoviran, internet, interfon, klima, ktv Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 3. Ovaj deo ‘’starog’’... više
226.000€ (3 645 €/m²)
Savada, Beograd
Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks... više
309.600€ (4 300 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video... više
470.000€ (3 309 €/m²)