Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više
330.000€ (6 000 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon,... više
380.000€ (2 676 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više
1.800€ (45 €/m²)
Tašmajdan, Palilula, Beograd
3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par... više
419.000€ (3 879 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine... više
299.000€ (4 983 €/m²)
Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd
Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi... više
205.000€ (3 474 €/m²)
Ledine, Surčin, Beograd
Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više
111.000€ (2 134 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne... više
699.000€ (2 773 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 60 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više
1.265.000€ (4 454 €/m²)
Zvezdara, Zvezdara, Beograd
Na prodaju prostran i svetao trosoban stan, trostrano orijentisan, na Zvezdari. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika,... više
195.000€ (3 000 €/m²)
Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd
Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih... više
180.000€ (2 903 €/m²)
Julino Brdo, Cukarica, Beograd
Prodaje se 2.0 stan u ul. Marine Velickovic, Julino Brdo. Odlican stan sa jako funkcionalnom rasporedom .Izvorno stanje.Odlicna lokacija u neposrednoj... više
125.000€ (2 551 €/m²)