Za upit Paracin pronađeno 243 oglasa

PRODAJEMO RENOVIRAN TROSOBAN STAN–ODLIČNA LOKACIJA!

Paraćin

Prodajemo kompletno renoviran trosoban stan površine 70m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,... više

85.000€ (1 214 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/2 spratova

Nova kuća bez ulaganja na Karđorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

-Prodajemo kuću sa celokupnim nameštajem i tehnikom , prelepo sredjenim dvorištem na lokaciji koja će vam pružiti potpuni mir -Kuća poseduje... više

110.000€ (1 145 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban renoviran stan za prodaju

Paraćin

Potpuno renoviran, aluminijumska stolarija, dve terase. više

58.500€ (943 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

37.200€ (1 200 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

Voćnjak nadriven i zaštićen zaštitnom ogradom sa pomoćnim objektom

Jagodnjak, Paraćin

U ponudi voćnjak koji može biti i građevinsko zemljište, Na placu postoji pomoćni objekat nastrešica površine 82m2. Lokacija gradska, blizu... više

320.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Striškom naselju

Striško naselje, Paraćin

Prodajemo ravan i pravilan plac u gradjevinskom području pogodan za porodičnu gradnju ili drugu vrstu investicije. Širina do puta 20m Moguće... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Sisevcu

Sisevac, Paracin, Paraćin

Kp.br.812/7 KO Buljane. Lokacija: samo 100 m od puta Sisevac–Grza Parcela je upisana u RGZ (zabeležba) Nalazi se u okviru Plana detaljne regulacije Postoji... više

8.002€ (20 €/m²)

  • 400m²

Plac u mirnom delu grada

Vrapčane, Paraćin

više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu

Jagodnjak, Paraćin

Prodaje se plac blizu reke Crnice u Paraćinu, u mirnom delu grada. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal na prometnoj lokaciji sa zakupcem

Centar, Paraćin

Pogodan za one koji žele da i dalje rentiraju lokal. Lokak se sastoji od dva spojena lokala površine 86m2 i 34m2 i 30m2 suterenskog dela. Lokal... više

85.000€ (566 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Luks novi stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

113.595€ (1 514 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • .sprat

Na prodaju plac u Lešju

Lešje, Okolina, Paraćin

Prodajemo plac u Lešju blizu manastira, pogodan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Pogodan je kao prilika za razvijanje turizma. više

6.800€ 0 €/m²)

  • 0m²