Za upit Paracin pronađeno 243 oglasa

Stambeno poslovni objekat (radionica+stambeni prostor)

Okolina, Paraćin

U ponudi Stambeno poslovni objekat različite namene sa kanalom površine 126m2 na vrlo prometnoj lokaciji + Porodična stambena zgrada površine... više

95.000€ (519 €/m²)

  • 183m²
  • .sprat

Kompletno opremljen i namešten stan

Gloždak, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi zasebno u spavaću sobu, kombinovanu sobu, kupatilo. Stan poseduje dve terase. Stan je odmah... više

78.000€ (1 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 78m²
  • .sprat

Stambeno poslovni prostor

4. juli, Paraćin

Opremljen rashladnim uređajima i opremom za duboko zamrzavanje više

180.000€ (300 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

180.000€ (937 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

Prodaja, Stan, 61m2 , Paraćin

Paraćin

Na prodaju stan površine 61 m², smešten na svega nekoliko minuta od centra grada. Idealan je kako za porodični život, tako i kao investicija.... više

53.000€ (868 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 4/4 spratova

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

Prostrana kuća na prodaju

Tekija, Okolina, Paraćin

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe,prostran dnevni boravak ,fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim... više

75.000€ (238 €/m²)

  • 315m²
  • .sprat

Kuća na prodaju u Dankovu

Dankovo, Paraćin

Na prodaju manja prizemna kuća sa dve spavace sobe, odličnog pravilnog rasporeda. Na kući je odrađena izolacija. Info za razgledanje; 035/570-477... više

65.000€ (902 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Poaeduje četiri prostorije, dva kupatila, veliku terasu. Uz kuću je sagrađena i garaža površine 22m2.... više

67.000€ (567 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Plac u Trešnjevici do glavnog puta

Trešnjevica, Okolina, Paraćin

Postoji mogućnost priključenja struje i vode. Plac je u gradjevinskom području više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan u novogradnji -odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

143.550€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Plac u selu Plana

Plana, Okolina, Paraćin

Prodajemo plac sa starim objektima u centru sela Plana. Za više informacija, kontaktirajte nas putem brojeva telefona: 035/570-477 065/8570-477... više

5.000€ 0 €/m²)

  • 0m²