Za upit Paracin pronađeno 235 oglasa

Prodaje se veća parcela na Grzi

Grza, Okolina, Paraćin

Prodajemo veću parcelu sa upisanim manjim objektima na Grzi ,postoji zemljani put i prilaz sa asfaltnog puta. više

135.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju

4. juli, Paraćin

Plac uz glavni, asfaltni put! Stari put za Glavicu, preko puta firme Nips. *Odlična lokacija! više

6.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 10, 90 ari, izlazi na dve ulice sa starijim objektima

Dankovo, Paraćin

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani.... više

40.000€ (547 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Plac blizu industrijske zone u Paraćinu

Zmič, Paraćin

Plac pogodan za različite namene.Mogućnost dokupovine još 3 hektara. Za ozbiljne kupce vredno pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan Rezidencija - prestižno stanovanje

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

130.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Prelepa parcela u Sisevcu

Sisevac, Okolina, Paraćin

Na prodaju plac površine 20 ari, smešten na izletištu Sisevac, na lepom i mirnom mestu, okružen netaknutom prirodom. Idealna lokacija za sve... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajemo plac u Dankovu (gradsko gradjevinsko zemljište)

Dankovo, Paraćin

Dužina fronta do ulice 14m Mogućnost priključenja vode,struje ,kanalizacije,gasa više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajemo veći plac na brdu u mirnom delu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Moguće priključenje vode i struje. Zemljani pristupni put. više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljiste blizu industrijske zone

Zmič, Paraćin

-sastoji se od 5 parcela koje cine celinu -,moguce prikljucenje vode i struje -nije fiksna cena više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju parcela blizu glavnog puta

Gloždak, Paraćin

-Na prodaju parcela u neposrednoj blizini auto-puta i buduće obilaznice oko grada! *Izuzetna poslovna prilka za budućnost! više

62.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac uz auto put kod odmarališta pre Čestobrodice

Izvor, Okolina, Paraćin

Pogodno za različite delatnosti- Mala udaljenost od skretanja za Grzu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Hitna prodaja parcele u Striži

Striža, Okolina, Paraćin

Prodaje se parcela u Striži nadomak puta površine 13,82m2 više

5.000€ 0 €/m²)

  • 0m²