Centar (extra zona), Paraćin
Dozvola za nadogradnju 60m2, zemljiste uz zgradu 72m2 ukupno zemljiste 1,33 ar zamena za stan u Beogradu sa doplatom više
60.000€ (983 €/m²)
Petlovac, Paraćin
Prodaje se poljoprivredno zemljište na Petlovcu, površine 53,1a. više
21.000€ 0 €/m²)
Paraćin
Prodaje se uknjizena kuca od 113m2 na 50 ari placa. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, opremljene... više
140.000€ (1 238 €/m²)
Gloždak, Paraćin
Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, dve spavaće sobe, na spratu tri spavaće sobe... više
105.000€ (532 €/m²)
Gloždak, Paraćin
U ponudi komforna kuća koja se sastoji od suterenskog dela sa garažom, prizemlja sa kuhinjoiom i trpezarijom,, kupatilo, na spratu tri spavaće... više
108.000€ (327 €/m²)
Petlovac, Paraćin
Prodajemo legalizovanu vikend kuću na Petlovcu u Paraćinu, na placu od 9.4 ari. Vikendica ima struju i poseduje sopstveni bunar. Kontaktirajte... više
21.000€ (656 €/m²)
Gloždak, Paraćin
-Na prodaju poslovni objekat, restoran sa prenoćištem i hala na odličnom mestu na glavnoj ulici odmah uz auto-put. -Restoran sa kvadraturom... više
450.000€ (227 €/m²)
4. juli, Paraćin
Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana... više
130.000€ (670 €/m²)
Centar, Paraćin
Na prodaju je moderan, prostran stan u novogradnji, smešten u mirnom i urbanom delu grada. Stan se prostire na 180 m² i idealan je za porodice... više
205.000€ (1 138 €/m²)
Centar, Paraćin
Stan ima izuzetno lep raspored. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, špajz, velika terasa. Stolarija... više
42.000€ (792 €/m²)
Centar, Paraćin
Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više
53.000€ (883 €/m²)
Gloždak, Paraćin
Kuća sa velikim placem (11,62a)se nalazi na periferiji grada, izidana je od čvrstog materijala. Poseduje 4 spavaće sobe, dva dnevna boravka,... više
60.000€ (182 €/m²)