Kuća, Paraćin | Prodaja · 186m² · 100.000€
, Paraćin, Srbija
100.000€
537 €/m²
Kuća u centru Paraćina sa garažom
Tip
Kuća
Površina
186 m²
Struktura
5+
Grejanje
Gas
Detalji
- Tip
- Kuća
- Struktura
- 5+
- Cena
- 100.000€
- Površina
- 186 m² (537 €/m²)
- Površina placa
- 5.05
- Sprat
- Grejanje
- Gas
- Ažuriran
- 24.05.2026
- ID
- 1496934
Opis
Kuća poseduje dve spavaće sobe, hodnik kombinovanu sobu.
Sprat kiće je poluzavršen.
Kuća poseduje sve priključke kao i grejanje na gas.
Moguća zamena za stan do 40000e i doplata.
U dvorištu postoji i garaža površine 27m2.
Kuća se ne prodaje kreditom.
Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.
Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu
Kontakt info
- Agencija
-
Prizma nekretnine
- Reg. posrednika br.
- 140
- Kontakt osoba
- Miroslav Stojadinovic
- Telefon 1
- 060 057 1... Prikaži broj
- Telefon 2
- 064 116 3... Prikaži broj
- Adresa
- Save Kovačevića 7/2
- Paraćin , Srbija
Slične nekretnine
Kuća na prodaju na atraktivnoj lokaciji
- 90.000€ 217 m2
Spratna kuća sa etažnim grejanjem
- 105.000€ 197 m2
Plac na izuzetnoj lokaciji sa upisanim objektom
- 90.000€ 94 m2
Tri objekta na placu od 10, 65 ari
- 90.000€ 284 m2
Dve kuće - moguća zamena za jednu kuću
- 80.000€ 185 m2
Karadjordjevo brdo-kuća bez ulaganja
- 85.000€ 118 m2
Kuća blizu Paraćina
- 90.000€ 333 m2
Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti
- 80.000€ 247 m2
U ponudi objekat sa sportskim terenima
- 110.000€ 128 m2
Nova kuća bez ulaganja na Karđorđevom brdu
- 110.000€ 96 m2
Na prodaju prostrana kuća u Tekiji
- 75.000€ 240 m2
Kuća u centru grada+pomoćni objekat
- 120.000€ 200 m2