Za upit Pancevo 30000 evra pronađeno 56 oglasa

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

188.894€ (2 275 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Pančevo - Misa, 260m2

Misa, Pančevo

Pančevo - Misa kuća, 5.0, 260m2, tri terase 60m2, PR+I, EG na pelet, telefon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U naselju... više

205.000€ (788 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

186.174€ (2 270 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija Stan je 2.5 po strukturi i ima jako lepu... više

186.378€ (2 272 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 82m²
  • 1/4 spratova

Restoran splav, 250m2+100m2 bašte + 50m2 magacina

Centar, Pančevo

Restoran splav, 250m2+100m2 bašte + 50m2 magacina Plovni registrovan objekat sa plovidbenom dozvolomn se sastoji od 250m2, zatvorene sale... više

210.000€ (600 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Pančevo, Mramorak, , 385a, 220000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 87875, struja, uknjizen, vocnjak. Plac sa 2500 zasada lesnika 7 godina starog,zicana ograda,bunar,solarni paneli za struju,navodnjavanje... više

220.000€ (5 €/m²)

  • 38500m²

Gornji Grad Margita, Pančevo

249.962€ (2 272 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 110m²
  • 1/4 spratova

Gradska lokacija, Gornji Grad Margita, Dimitrija Tucovića, Zemljište, 450ari,

Gornji Grad Margita, Pančevo

Pančevo, Gornji grad Margita, građevinska parcela od 4,5 ara. Front do ulice 24m x 20 m. Parcela izlazi direktno na reku Tamiš. Uknjiženo 1/1.... više

250.000€ (555 €/m²)

  • 450m²

Gradska lokacija, Centar, Braće Jovanovića, 4.0, 145m2, 290000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet,... više

290.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 145m²
  • 3/4 spratova

Pančevo, Misa - Pelisterska, 124.96 ari

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Pelisterska plac, 124.96 ari, front prema ulici 51 metara Prodaje se plac na Misi, 800 metara od glavnog puta za Vršac (Novoseljanski... više

325.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pančevo, Omoljica - Brestovačka, hala 667m2 + zemljište 79 ari

Omoljica, Okolina, Pančevo

Pančevo, Omoljica - Brestovačka Hala 667m2 + zemljište 79ari Prodaje se hala sa zemljištem na magistralnom putu između Pančeva i Kovina. Hala... više

380.000€ (569 €/m²)

  • 667m²
  • Prizemlje

- pancevo sf 2601

Omoljica, Okolina, Pančevo

Pančevo, Omoljica Hala 667m2 + zemljište Izdaje se hala sa zemljištem na magistralnom putu između Pančeva i Kovina. Hala je površine 667m2,... više

380.000€ (569 €/m²)

  • 667m²
  • .sprat