Za upit Pancevo 30000 evra pronađeno 56 oglasa

Restoran, 177m2, Pančevo

Pančevo

Restoran, 177m2, Pančevo. Ugostiteljski objekat u centru pančeva, sa baštom od 0.5ari. Na tri nivoa. Nalazi se u pešačkoj zoni. Uknjižen. Provizija... više

135.000€ (762 €/m²)

  • 177m²
  • /2 spratova

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

139.586€ (2 288 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 1/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

147.267€ (2 301 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Centar Pančeva, 4, 0, 93m2 i terasa 10m2 ID#1556

centar, Pančevo, Pančevo

Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor, ispod lokal, vodi se kao stambeno-poslovna zgrada. Prostorije: veliko pretsoblje,... više

150.000€ (1 612 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 1/1 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

141.874€ (2 288 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 166000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

166.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 2.5, 76m2, 167200 EUR

Centar, Pančevo

167.200€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 4/4 spratova

Gornji Grad Margita, Pančevo

152.071€ (2 269 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 1/4 spratova

Pančevo, Misa, , 6.0, 148m2, 149900EUR

Misa, Pančevo

Agencijski ID: 108949, 2.4a, spratna, struja, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju kvalitetna... više

149.900€ (1 012 €/m²)

  • 148m²

Pančevo, Misa - Pelisterska, 61.44ari

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Pelisterska plac, 61.44 ari, front prema ulici 50 metara, asfalt, kanalizacija Prodaje se plac od 61,44 ara, kao gradsko građevinsko... više

180.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gornji Grad Margita, Pančevo

167.960€ (2 269 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 1/4 spratova