Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1923 oglasa

Nova kuća bez ulaganja na Karđorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

-Prodajemo kuću sa celokupnim nameštajem i tehnikom , prelepo sredjenim dvorištem na lokaciji koja će vam pružiti potpuni mir -Kuća poseduje... više

110.000€ (1 145 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 50m2, plus pomoćni objekat 33m2, Ledena stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća 50m2, na Ledenoj steni, u manjoj, mirnoj ulici u neposrednoj blizini glavne ulice i Žitopeka.. Kuća se sastoji od suterena i... više

41.200€ (824 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća 250kvm+kuća 150kvm+garaža 50kvm,sve na 10ari

Novi Banovci, Stara Pazova

Na placu od 10 ari nalazi se kuća na sprat sa potkrovljem (PR+I+PTK), korisne uknjižene površine na 168kvm,  građevinske oko 250kvm. U sklopu... više

249.000€ (452 €/m²)

  • 550m²
  • 3.sprat

Prodaja kuća Beograd Umčari – porodična kuća 100m², 3 sobe, plac 10 ari,

Umčari, Grocka, Beograd

U ponudi prodaja kuća Beograd, u naselju Umčari – funkcionalna porodična kuća površine 100 m² na ravnom placu od 10 ari, idealna za miran porodični... više

90.000€ (900 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Kuća u Majuru na prostranom placu

Majur, Okolina, Jagodina

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak... više

25.000€ (312 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Klisa, , 5.0, 300m2, 180000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 127031, 6.2a, spratna, uknjizen. Na prodaju porodicna kuca na Klisi sa placem od oko 620m2 . Na placu je glavna kuca koja... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²

Novi Sad, Popovica, Fruškogorski put, 4.0, 400m2, 1490000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 130328, 15a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. RETKO U PONUDI!! Na prodaju izuzetna kuca... više

1.490.000€ (3 725 €/m²)

  • 400m²

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

Prodaje se renovirana kuća u Stanišiću od 102m2 na parceli od 1046m2. U kući je promenjena elektro i vodovodna instalacija, prozori su novi... više

29.000€ (284 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

Četvoroiposobna kuća VETERNIK, 360500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089776- Uknjižena kuća, svi papiri su uredni i MOŽE NA KREDIT. Kuća je novije gradnje, kvalitetno izgradjena - sendvič zid... više

360.500€ (1 514 €/m²)

  • 238m²

Rtanj - Bačevica 32kvm+47kvm+18kvm + 505,12ari

Bačevica, Bačevica, Boljevac

Prodaje se porodična kuća od 32m2, VPR + 47m2 štala sa senikom (u osnovi 100m2) + 18m2 pomočni objekat, i još dva neuknjižena objekta, na parceli... više

45.000€ (463 €/m²)

  • 97m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Kuca, Pantelej 450m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi... više

397.000€ (882 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Kuća u Brzeću – Blizu Gondole, S Potencijalom za 3 Apartmana!

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Ova prostrana kuća površine 120m², raspoređena na tri etaže, pruža brojne mogućnosti za investiciju za prilagođavanje vašim potrebama. Kuća... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 120m²
  • 2.sprat

Kuća i pomoćni objekat - Kragujevac, naselje Korićani, plac površine 2038 m

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, koja se nalazi na magistralnom putu Kragujevac - Kraljevo. Kuća je novije gradnje, urađena je... više

350.000€ (3 608 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Futog Novi Sad Kuća 82m2 na placu 469m2, investicioni plac, uknjiženo

Futog, Novi Sad

Na prodaju kuća sa placem u Futogu, u blizini Novog Sada, idealna kao investicija ili za izgradnju porodične kuće. Nekretnina se nalazi u mirnom... više

52.000€ (110 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Fruška Gora, Fruška gora, Iriški Venac, 5.0, 240m2, 430000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 131598, 43a, spratna, uknjizen. IRISKI VENAC 240 m2 KUCA NA SPRAT + APARTMAN NA PLACU 43 a, POD SUMOM, sa blagim nagibom. Plac... više

430.000€ (1 791 €/m²)

  • 240m²

Sumarice -kuca 300 m2 8ari placa!

Sumarice, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se,u Sumaricama,pored asfalta, dvospratna kuca 300 m2 plus 43 m2 pomoćnih prostorija 8 ari placa,grejanje gas, funkcionalna i projektovana... više

175.000€ (583 €/m²)

  • 300m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju dve kuce u Slatini-Sopot

Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 180000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091173 - CENA je 180 000e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižena petosobna kuća na Klisi. Kuća se sastoji iz tri stana... više

180.000€ (1 104 €/m²)

  • 163m²