Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1923 oglasa

Spratna kuća sa etažnim grejanjem

Gloždak, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo, dve spavaće sobe, na spratu tri spavaće sobe... više

105.000€ (532 €/m²)

  • 197m²
  • .sprat

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Porodična kuća na Trošarini, 200m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Trošarini. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, u neposrednoj blizini osnovne škole, fakulteta,... više

195.000€ (975 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Kamenjar, , 2.0, 70m2, 93000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, renoviran, dvoriste/basta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava,... više

93.000€ (1 328 €/m²)

  • 70m²

Irig, Grgeteg - Branka Radičevića, 66m2 - HITNA PRODAJA!

Grgeteg, Okolina, Irig

Irig, Grgeteg - Branka Radičevića - HITNA PRODAJA! kuća, 66m2, prizemlje, TA, garaža, struja, voda, asfalt, plac 9a, pomoćni objekti U neposrednoj... više

59.000€ (893 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Dvoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 97850€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka 3090502 Uknjižena kuca u Karlovcima blizu Gimnazije. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. U dvorištu postoji... više

97.850€ (1 223 €/m²)

  • 80m²

3 kuće u dvoruštu/Kružni tok

Kružni tok, Ćuprija

Tri kuće u dvorištu, prva kuća je površine 105m2, druga 98m2, treća površine 55m2 + pomoćni objekat površine 29m2 na placu površine 9,34 ari.... više

80.000€ (761 €/m²)

  • 105m²
  • /1 spratova

Novi Beograd, Ledine - Tomasa Mana, 265m2

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Ledine - Tomasa Mana kuća, 265m2 (terasa 20m2), EG, PO+PR+1, plac 2 ara Na prodaju odlična kuća novije gradnje na počerku naselja... više

340.000€ (1 283 €/m²)

  • 265m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

Lepa porodična kuća, 300m2, 3.65 ara placa, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Apartmanska kuća , Bovan , 210m2

Aleksinac

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i... više

77.500€ (369 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

- savski venac sf 2693

Dedinje, Savski Venac, Beograd

EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od... više

690.000€ (3 209 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

Na prodaju porodična kuća 138m2, Šarlinac, Doljevac

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju kuća 138m2 u centru sela, na placu površine 3380m2. Kuća se satoji od prizemlja i prvog sprata. U prizemlju se nalazi dnevna soba,... više

105.000€ (760 €/m²)

  • 138m²
  • Prizemlje

KUĆA SA DVA LOKALA

Josićko naselje, Sombor

Na dobroj lokaciji se prodaje nekretnina od 282m2 na parceli od 351m2. Prednji deo kuće sa ulice ima dva lokala, svaki lokal ima svoj mokri... više

155.000€ (549 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića, 550m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića kuća, 550m2, terasa, SUT+PR+I+II, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.800.000€ (3 272 €/m²)

  • 550m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Smederevskoj Palanci, 95 m2 u osnovi, plac 1674 m2

Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više

41.500€ (436 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

Šestosobna kuća IRIG, 520000€

Centar, Irig

Vikend kuća-rezidencijalna vila u srcu Fruške Gore, cena za kuću je 520000 e+ agencijska provizija 3 %.,u blizini manastira Hopovo, render... više

520.000€ (1 223 €/m²)

  • 425m²

Čukarica, Sremčica, Beogradska, 4.0, 135m2, 150000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Vise informacija na:... više

150.000€ (1 111 €/m²)

  • 135m²