Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Kuća, Branko Bjegovic, 216m2, 3,5a

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Ukupna površina placa je 355m2, objekat ima 216m2 (108 u osnovi, Po+P+I). U prizemnom delu nalaze... više

165.000€ (763 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 310m2 na 72 ara placa, mirna lokacija, šuma, luks oprema, odlična inves

Velika Moštanica, Čukarica, Beograd

U ponudi je izuzetna kuća na prodaju u Beogradu, površine 310m2, smeštena na prostranom placu od 72 ara, od čega je čak 20 ari pod šumom, što... više

300.000€ (967 €/m²)

  • 310m²
  • .sprat

Kuća u izgradnji u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u izgradnji u naselju Nikole Tesle. Kuća se nalazi na placu površine 280m2. Izgradjena je kvallitetnim materijalom uz poštovanje... više

155.000€ (1 115 €/m²)

  • 139m²
  • Prizemlje

MALA KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Gornja Varoš, Sombor

Nedaleko od centra grada se prodaje kuća čvrste gradnje od 95m2 sa garažom od 23m2, na parceli od 236m2. Kuća poseduje predsoblje kao zatvorenu... više

60.000€ (631 €/m²)

  • 95m²
  • .sprat

Kuća u Stanovu

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na 2 sprata, 220 mkv skoro kompletno renovirana, sa 3,9 ari placa. Nalazi se u Stanovu pored glavnog puta i u blizini su vrtić,... više

173.000€ (786 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

MODERNA KUĆA U MIRNOM DELU GRADA

Škola 13.Oktobar, Ćuprija

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena kuća površine 327 m², izgrađena 2015. godine i u potpunosti legalizovana. Objekat odlikuju aluminijumska... više

180.000€ (550 €/m²)

  • 327m²
  • 2.sprat

Kuća, Niška Banja, 300m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Niškoj Banji.Ukupna površina placa je 6.33 ara.Porodična stambena zgrada je Su,Pr,Pk (suteren,prizemlje,potkrovlje) kuća je... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Gradska lokacija, Centar, Boška Buhe, Kuća, 220m2, 150000 EUR

Centar, Stara Pazova

Porodična spratna kuća sa dve zasebne stambene jedinice (prizemlje trosoban stan, I sprat trosoban stan sa velikom terasom) + potkrovlje. Garaža,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

Palilula, Višnjička banja, Dragana Lukića, Kuća, 320m2, 470000 EUR

Višnjička Banja, Beograd

Luksuzna kuća, komplet nameštena, u mirnom kraju Višnjičke banje sa pogledom na Dunav. Kuća u prizemlju sadrži garažu, kuhinju, kupatilo, kotlarnicu.... više

470.000€ (1 468 €/m²)

  • 320m²

Kuća na prodaju

Strelište, Jagodina

Prodaje se prostrana kuća od 279m2 na placu od 13,33a. Nalazi se u Jagodini u naselju Strelište. više

160.000€ (573 €/m²)

  • 279m²
  • /3 spratova

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

Vinogradi, Kragujevac

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na... više

250.000€ (724 €/m²)

  • 345m²
  • /1 spratova

Deluxe kuca na prodaju, Batocina

Batočina

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6,5 ari,... više

200.000€ (435 €/m²)

  • 459m²
  • Prizemlje/3 spratova

Oglas

Mirosaljci, Lazarevac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje površine 1,6 ha u jednoj celini sa dve porodično-stambene zgrade i pet pomoćnih objekata. • Struktura: Jedna kuća... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Kuca, Kalac Brdo

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Kalac Brdu povrsine 261 m2, parcele 315 m2. Kuca se sastoji od tri etaze. Sve etaze su istog rasporeda,ulazni hodnik iz koga... više

125.000€ (478 €/m²)

  • 261m²
  • Prizemlje

Seosko turističko domaćinstvo Negotin

Centar, Negotin, Negotin

Na prodaju domaćinstvo na istoku Srbije u Negotinskoj opštini (selo Kovilovo). Mesto se nalazi u blizini Rogljevačkih i Rajačkih pimnica. Domaćinstvo... više

820.000€ (752 €/m²)

  • 1089m²
  • Prizemlje

- crna gora sf 1847

SUTORINA, Herceg Novi

Porodicna kuca sa bazenom Sutorina Herceg Novi. Ukupna povrsina kuce i pomocnog objekta 180 m2. Suteren, dve garaze + ostava 55 m2 Prizemlje,... više

400.000€ (2 222 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

Kuća sa placem, Gornji Barbeš, plac 1654 m2,Seosko domaćinstvo

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U... više

26.000€ (138 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Kuća, Palilula 220m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelepa kuća na Paliluli. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, u blizini Kule. Idealna investicija za miran... više

250.000€ (1 136 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje