Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Karadjordjevo brdo-kuća bez ulaganja

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo kuću na Karadjordjevom brdu sa pogledom na grad ,potpuno ogradjenog dvorišta i placem pravougaonog oblika.Na samom placu pored kuće... više

85.000€ (720 €/m²)

  • 118m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se Lux kuća u centru Inđije

Centar, Inđija

Prodaja kuća Inđija – na prodaju nova luksuzna kuća u samom centru Inđije, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja... više

555.900€ (1 462 €/m²)

  • 380m²
  • .sprat

VOZDOVAC JAJINCI 500m2 , 700000e

Jajinci, Vozdovac, Beograd

Prodajemo izuzetan porodični stambeni objekat koji u svom sastavu ima dve samostalne stambene jedinice sa odvojenim ulazima. Zbog konfiguracije... više

700.000€ (1 400 €/m²)

  • 500m²

Kuća sa velikim zemljištem!

Zlatovo, Okolina, Despotovac

Prodajemo ogromno imanje sa kućom, velikim zemljištem pod cerovom šumom i odvojenim ekonomskim objektom. Na samo 16 km od poznate turističke... više

50.000€ (50 000 €/m²)

  • 1m²
  • /2 spratova

Stara kuća za rušenje

Levač, Jagodina

Odličan plac sa starom kućom .za rušenje i mogućnošću gradnje nove. više

120.000€ (909 €/m²)

  • 132m²
  • /1 spratova

Prodaja, Kuća, Vranjska Banja

Vranjska Banja

Na prodaju ozidana trospratna kuća u Vranjskoj banji, udaljenosti oko 100m iznad cafe-restorana "Kičer". Pripadajući plac uz kuću je P-300m2.... više

60.000€ (120 €/m²)

  • 500m²
  • /3 spratova

Kuća - cena sa nameštajem

Trnava, Jagodina

Komforna kuća u mirnom delu grada na tri nivoa,idealna za dve ili tri porodice.Ima i useljiv pomoćni objekat veličine garsonjere.Grejanje je... više

150.000€ (365 €/m²)

  • 410m²
  • /3 spratova

Seosko domaćinstvo – kuća preko 300 m² na placu preko 30 ari

Šantarovac, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku... više

40.000€ (111 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju luksuzna kuća na sprat – 206 m², Pantelej/Niš

Slanci, Palilula, Beograd

Prodaje se prostrana kuća na sprat površine 206 m² na ravnom, uređenom placu od 5,75 ari sa dvorištem na dve strane, idealna za ljubitelje prirode,... više

400.000€ (1 941 €/m²)

  • 206m²
  • /1 spratova

Trosobna kuća PETROVARADIN, 154500€

Novi Majur, Novi Sad

Agensijska oznaka nekretnine 3091221, Petrovaradin-Novi Majur. Cena za kuću je 150000e+agencijska provizija 3%. Prodajemo manju porodičnu... više

154.500€ (1 980 €/m²)

  • 78m²

Kuća 230 m², 5.0, Stanovo, Kragujevac

Stanovo, Kragujevac

Na prodaju su dve kuće u Kragujevcu, naselje Stanovo, na placu od 5 ari. Ukupna površina objekata iznosi 230 m², a kuće su površina 120 m² i... više

130.000€ (565 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Kuća 180m2, Ostrovica

Ostrovica, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba... više

49.500€ (275 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u strogom centru, 120m2 na placu od 540m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u strogom centru grada, 120 m2 na placu od 5,4 ara, 550.000e. Iako u srcu grada, izolovana je od buke i gradske vreve... više

550.000€ (3 437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća u širem centru Jagodina (prodaja)

Širi centar, Jagodina

Kuća sa 3 kupatila, dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom, 3 sredjene spavaće sobe. Uz kuću se nalazi spoljni podrum i pomoćni objekti. Uveden... više

200.000€ (800 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Dve kuće - moguća zamena za jednu kuću

Gloždak, Paraćin

U ponudi dva stambena objekta: jedan površine 55m2 drugi površine 73m2 plus poluzavrseni sprat. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više

80.000€ (432 €/m²)

  • 185m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Varvarin

Varvarin

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95,66 ari. U cenu ulazi... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Prodajem kucu u Surcinu

Surčin, Beograd

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste... više

260.000€ (1 244 €/m²)

  • 209m²

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu

Bačko Gradište, Bečej

Prodaje se kuća u Bačkom Gradištu, ulica Glavna 83. Kuća ima 2 stambene jedinice sa 2 trofazna priključka za struju i priključak za gas. Od... više

57.000€ (316 €/m²)

  • 180m²