Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Renovirana kuća u Popovcu na lepoj lokaciji

Popovac, Okolina, Paraćin

Na prodaju renovirana kuća u Popovcu, blizu Paraćina. Površina kuće-90 kvm. Pravilan raspored prostorija-dve spacaće sobe, dnevna soba sa... više

40.000€ (444 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Kuća za više članova ili dve porodice u gradu

Levač, Jagodina

Na prodaju kuća sa velikim dvorištem i pomoćnim objektima, idealna za porodičan život sa puno prostora i komfora. Kuća je spratnosti podrum,... više

105.000€ (305 €/m²)

  • 344m²
  • /3 spratova

PORODIČNA KUĆA U CENTRU

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Na prodaju je porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija. Kuća je površine 178 m², smeštena... više

139.000€ (789 €/m²)

  • 176m²
  • .sprat

Novi Sad, Salajka - Uknjižena, dvojna spratna kuća ID#3000119

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Uknjižena, dvojna petosobna spratna kuća u blizini Partizanske i Šajkaške ulice, osnovne i srednje škole, Lidla... Plac je... više

502.125€ (2 575 €/m²)

  • 195m²
  • Prizemlje/2 spratova

Starija kuća u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Legalizovana starija kuća u centru Ćuprije na fenomenalnom placu. Površina kuće je 106m2 i smeštena je na placu površine 5.69a. Ukoliko želite... više

90.000€ (849 €/m²)

  • 106m²
  • /1 spratova

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka, 359m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka kuća, 359m2 (stambeni deo 129m2 + poslovni deo 230m2), terasa 8m2, PR+I, CG, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

175.000€ (487 €/m²)

  • 359m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kompletno sređena kuća u Vinogradima sa odličnim placem

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani... više

220.000€ (1 317 €/m²)

  • 167m²
  • Prizemlje

Spratna kuća, Gornji Komren, 170 m2, 454 m2 placa

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji... više

102.000€ (600 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Kuća u Sićevu 96m2, plac 637m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća u Sićevu, u blizini etno sela „VIA MILITARIS“, pored regionalnog puta Niš-Pirot, površine u osnovi 96m2, spratnosti P+I+II+Pk... više

42.000€ (437 €/m²)

  • 96m²
  • 2.sprat

U PONUDI KUĆA U NIZU NA ZLATIBORU 153 m2 230.000 eura

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića... više

230.000€ (1 503 €/m²)

  • 153m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Centar, Trifkovićev trg, 4.0, 110m2, 450000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje:... više

450.000€ (4 090 €/m²)

  • 110m²

Kuća u Kragujevcu, naselje Vašarište - površina 89 m2, u osnovi, dva pomoć

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za stanovanje. Površina kuće u osnovi je 89 m2. Kuća je u postupku ozakonjenja. Sastoji... više

250.000€ (2 808 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Jajinci, Drenovska, 200m2, plac 12 ari

Jajinci, Voždovac, Beograd

Kuća sa pogledom na Avalu, nalazi se u lepoj i mirnoj ulici. Uređeno kultivisano dvorištem, bogato zelenilom, urađeno po planu i projektu arhitekte.... više

950.000€ (4 750 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

ODLIČNA LOKACIJA

Prnjavor, Sombor

KUĆA!Mlake-Centar,oko 360m2,spratna kuća,suteren+prizemlje+sprat,sve kompletno opremljeno za život,četiri spavaće sobe,dva kupatil,dva sanitarna... više

170.000€ (472 €/m²)

  • 360m²
  • .sprat

Kuća sa 10 soba NOVI SAD, 950000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090410 Ekskluzivna prodaja kuće od 970 m2 u Dobre Jovanovića 15. Kuća se nalazi na placu od 944 m2. Sastoji se od Su+Pr+2.... više

950.000€ (979 €/m²)

  • 970m²

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Odlična kuća na periferiji grada

Đurđevo brdo, Jagodina

Potkrovlje je nezavršeno, može se pretvoriti u stambeni, zasebni deo. Voda je izvedena za potkrovlje! Odlična lokacija za uživanje u prirodi... više

90.000€ (1 125 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Prodaje se kuca Beograd-Zvezdara

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Prodaju se kuća 45 m2 i 2 šupe 8 m2 u zajedničkom dvorištu. Objekat je za renoviranje. Može se dograditi visoko potkrovlje. Prva u nizu do ulice.... više

1€ (0 €/m²)

  • 53m²