Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

Prodajem kucu sa zemljiste na Staroj Planini

Dimitrovgrad

Na prodaju prelepa kuća u starom srpskom stilu u selu Senokos na Staroj planini za sve ljubitelje čiste i netaknute prirode. Kuća je površine... više

38.000€ (391 €/m²)

  • 97m²

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu... više

120.000€ (425 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

Kuća u Supovcu, 176 m2 na 14 ari placa

Supovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više

37.100€ (210 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća 180m2 na 3,7 ara placa sa garažom od 23m2

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova... više

130.000€ (650 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

Prava prilika – kuća sa dva sprata, garažom i velikom parcelom – useljiva

Bunker, Ćuprija

Na prodaju je kuća površine 118m², koja dolazi u kompletu sa pomoćnim objektom na dva sprata površine 71m² i garažom – idealno rešenje za porodično... više

72.000€ (610 €/m²)

  • 118m²
  • 2/2 spratova

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad.... više

290.000€ (878 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje

Dve kuće, Novi Banovci ID#1496

Novi Banovci, Stara Pazova, Stara Pazova

Na odličnoj lokaciji, na ulazu u Nove Banovce, nalazi se ova nekretnina. Na placu postoje dve kuće, jedna je uknjižena na 89m2, po strukturi... više

160.000€ (1 797 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno domaćinstvo u Paligracu

Paligrace, Crveni krst, Niš

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Kuća kod glavne autobuske stanice, 183m2, plac 322m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Beograd mali, u blizini glavne autobuske stanice u Nišu. Ukupna površina placa je 322m2, na parceli se nalaze dve kuće. Starija... više

124.000€ (496 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

SAVSKI VENAC SENJAK 593m2 , T , 3400000e

Senjak, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Senjak, Banjickih zrtava, kuca povrsine 593 m2, terasa, na placu od 12 ari, PR + I +... više

3.400.000€ (5 733 €/m²)

  • 593m²

Izuzetna nekretnina na magistralnom putu - kuća u naselju Korićani

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena kuća sa kamenom fasadom, u naselju Korićani, u Kragujevcu. Površine kuće je 226 m2, a u sklopu kuće su... više

105.000€ (464 €/m²)

  • 226m²
  • Prizemlje

KUĆA APATIN

Širi centar, Apatin

KUĆA! Apatin! Prelepa porodična kuća sa vrtom u mirnom gradu u Vojvodini nadomak Dunava,kod Sombora. Nalazi se u mirnom delu grada, a u blizini... više

247.500€ (1 438 €/m²)

  • 172m²
  • .sprat

- obrenovac sf 2490

Trstenica, Obrenovac, Beograd

Dve kuće na prodaju, jedna 59m2, druga 54m2 plus podrum 24m2, odlične gradnje, veoma ugodnog enterijera na placu od 107 ari. Voda, struja, asfalt... više

85.000€ (664 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Kuća 120 m², 40 ari, Ub, Vrelo – 65 000 €

Vrelo, Okolina, Ub

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji... više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća na Avali, Ripanj, 208m2 ID#1591

Ripanj, Voždovac, Beograd

Na prodaju je porodična kuća na lepom i prostranom placu površine 9 ari i 18 m², sa izlazom na dve ulice koja je zanimljive arhitekture i... više

125.000€ (600 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa bazenom u Aleksincu 200m2 na super lokaciji

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u mirnom delu Aleksinca ukupne površine 200m2. Kuća se sastoji od suturena i dva funkcionalna sprata, identičnog rasporeda.... više

155.000€ (775 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Varvarinu blizu centra grada

Varvarin

Kuća se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji blizu centralnog trga. Sama kuća poseduje tri nezavisne celine sa podrumom. Kuća je priključena na... više

111.000€ (245 €/m²)

  • 453m²
  • .sprat