Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²

U ponudi porodična kuća sa imanjem u Erdeču

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč sa imanjem. U osnovi 112m2 stambenog prostora sa pomoćnim objektima na 1668 m2 placa i još 15943m2 zemljišta..... više

100.000€ (892 €/m²)

  • 112m²
  • Prizemlje

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Porodična kuća sa prostranim placem i odličnim položajem

Budžino brdo, Jagodina

Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12.22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja,... više

160.000€ (733 €/m²)

  • 218m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosobna kuća NOVI SAD, 154500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara... više

154.500€ (1 931 €/m²)

  • 80m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 400m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Vladimira Gacinovica, 7.0 kuca od 400 m2 sa terasom, na placu od 9.11 ari, SUT + PR + I + PTK,... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²

Kuća u Stanovu, sa odličnim placem

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća... više

150.000€ (555 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 267800€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089893 - Uknjižena spratna kuća na odličnoj lokaciji u Adicama. U prizemlju kuće dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom,... više

267.800€ (1 761 €/m²)

  • 152m²

BARAJEVO TREBEZ 393m2 , 2T , 450000e

Trebez, Barajevo, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista,... više

450.000€ (1 145 €/m²)

  • 393m²

Novi Beograd, Ada Medjica, -, Kuća, 55m2, 130000 EUR

Ada Medjica, Beograd

Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog... više

130.000€ (2 363 €/m²)

  • 55m²

PORODIČNA KUĆA SA LOKALOM

Mlake, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća od 129m2 sa lokalom, malim stanom i pomoćnim prostorijama od 120m2 na parceli od 755m2. Kuća poseduje hodnik,... više

154.500€ (1 197 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

Kuća, Vilandrica

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju.... više

65.000€ (451 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

PALILULA VISNJICKA BANJA 263m2 , 2T , 340000e

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Visnjicka banja, Slanacki put, 6.0 kuca od 263 m2 sa 2 terase, na placu od 5.14 ari, PR + I, eg, brzo... više

340.000€ (1 292 €/m²)

  • 263m²

Porodična kuća u Sokobanji 231m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Prodaje se porodična kuća u Sokobanji na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine... više

150.000€ (649 €/m²)

  • 231m²
  • Prizemlje

Kuća u varoši Guča

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju kuća u Guči na 600m od stadiona. U dvorištu ima četiri objekta od kojih su dva kuće , a dva su pomoćni objekti (radionica i alatnica).... više

36.000€ (1 058 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje, 227m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje kuća, 227m2, terasa 30m2, PR+1, EG, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1.5 ar U Zemunu,... više

399.900€ (1 761 €/m²)

  • 227m²
  • Prizemlje/1 spratova