Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Na prodaju započeta kuća na brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća poseduje građevinsku dozvolu. Priključak za struju. Sopstveni bunar. Informacije: 065/8570-474 064/8312-082 035/570-477 Agencija:... više

38.000€ (314 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje/1 spratova

Spratna, dvorišna kuća u centru Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću trava oko nje u centru Surčina površine 80m2 na 4,5 ari placa. Kuća je spratna sa uknjiženih 40m2 i 40m2 u potkrovlju koji nisu... više

125.000€ (1 562 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Na prodaju – porodična kuća na samo 3 km od grada

Vinorača, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća udaljena svega 3 km od centra — sa odličnim pristupom glavnim putem. U blizini se nalaze osnovna škola, prodavnica, kao i autobusko... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Kuća u Surčinu sa garažom i podrumom, uknjižena

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Zastao Vam je dah, to je ono što ste tražili. Kuća snova je pred Vama sa garažom i podrumom-na visokom prizemlju veliki trosoban, raskošan stan... više

235.000€ (2 117 €/m²)

  • 111m²
  • .sprat

Kuća 100 m² + 29 m² pomoćni objekat, 18 ari, Barič – Obrenovac - 110.000

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetna kuća u Bariču, smeštena u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini centra. Kuća je svetla, udobna i izuzetno prostrana, sa velikom... više

110.000€ (1 100 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Nezavršena kuća

Levač, Jagodina

Kuća Po+Pr+Sp1 više

155.000€ (645 €/m²)

  • 240m²
  • /3 spratova

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća, opština Vračar, Crveni krst

Crveni Krst, Vračar, Beograd

U ponudi imamo kuću 61m2, terasa 10m2 i preuređene podrumske prostorije 30m2. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim... više

195.000€ (3 196 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

Kuca poslovno/stambene namene u centru Lapovo Varos

Lapovo varoš, Okolina, Lapovo

Plac je ravan direktno uz put, ima vode na placu, u blizini zdravstvene stanice, autoputa, zeleznickog cvora i centralnog za Srbiju Lidl magacina.... više

230.000€ (460 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA KNIĆ 250m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodična kuća pored magistralnog puta na 60 ari placa u blizini Knića, 95.000 eura. Kuća je spratna. U prizemlju se nalazi garaža... više

95.000€ (380 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Grocka - Mali prokop 240m2

Grocka, Grocka, Beograd

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća, selo Rujište - Ražanj, 3,7ha

Rujište, Ražanj, Ražanj

Na prodaju domaćinstvo u selu Rujište u neposrednoj blizini Ražnja. Ukupna površina placa sa okućnicom ima oko 25 ari, porodični objekat starije... više

31.500€ (0 €/m²)

  • 37005m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 18, Staro sajmište, Sadika Ramiza, Kuća, 70m2, 550000 EUR

Blok 18, Staro Sajmište, Beograd

Na placu se nalazi kuća od 70m2 za kompletnu adaptaciju. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 48226. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne... više

550.000€ (7 857 €/m²)

  • 70m²

U ponudi stara autentična kuća, veoma poznata po snimanju serije Koreni.

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više

50.000€ (510 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! ODLIČNA LOKACIJA! Kod hirurškog bloka, 205m2, na parceli od 480m2. Spratna,čvrsta gradnja. Prizemlje se sastoji iz 3 spavaće sobe, prostrani... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²
  • .sprat

Kuća 71m² + 42m², 5 ari, Obrenovac, Ušće 70.000e

Ušće, Obrenovac, Beograd

Kuća 72m2 + 41 m2 sa prelepim izlazom na reku Savu na građevinskom placu od 5 ari Struktura: Kuća se sastoji od ulaznog hodnika- verande,... više

70.000€ (985 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Bar - Dobre vode, pogled na more

DOBRA VODA, Bar

Uknjižena, odmah useljiva kuća sa pogledom na more (sa gornje terase i ne postoji mogućnost da neko zagradi pogled), dvorištem, asfaltnim prilazom... više

62.000€ (775 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Spratna kuća na placu od 12 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici... više

85.000€ (625 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat