Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Novi Sad, Telep - Uknjižena, spratna kuća ID#3000076

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Neposredna blizina Subotičke ulice. Uknjižena, spratna kuća sa dvorištem i garažom. Ovaj stambeni prostor uknjižene površine... više

515.000€ (3 503 €/m²)

  • 147m²
  • 1.sprat

Kuća u Kniću, naselje Guncati osnova 60 m2, plac 3000 m2

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 .... više

56.000€ (391 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje

Kuća novije gradnje, okolina Jagodine

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Cena je sa svim nameštajem i njivom od 46.ari koja je odmah pored placa. Nova kuća građena 2008.godine, izolacija, fasada, asfalt do kuće(2... više

180.000€ (1 065 €/m²)

  • 169m²
  • /2 spratova

Kuća, Brzi Brod 323 m2, Devizno naselje

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u deviznom naselju Brzom Brodu. Kuća je površine 323 m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata, i... više

250.000€ (773 €/m²)

  • 323m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća na Ledenoj steni, 200m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća na Ledenoj steni površine 200m2 sa posebno izdvojenom garažom. Nalazi se na placu od 314m2. Objekat je u... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća – Mala Moštanica | 150 m² | 6, 5 ari - 130.000

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kvalitetna porodična kuća ukupne površine 150 m², smeštena na lepo uređenom placu od 6,5 ari, u mirnom delu Male Moštanice. Kuća... više

130.000€ (866 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Kuća u izgradnji, "ključ u ruke", 160 m2, plac 374 m2, Mramorsko Brdo

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa... više

112.500€ (703 €/m²)

  • 160m²
  • 1/1 spratova

Kvalitetna kuća u alpskom stilu, 267 m2 na placu od 501 m2 i montažna

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena moderna kuća za komforno stanovanje ili biznis, na Bubnju, u prirodnom okruženju a... više

269.000€ (1 007 €/m²)

  • 267m²
  • 1.sprat

LUKSUZNA KUĆA 325m² NA 90 ARI PLACA – STUBLINE / BLIZU OBRENOVCA – 160.00

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostrana i potpuno uređena kuća od 325m² na čak 90 ari placa, idealna za porodičan život, uživanje u prirodi ili kao ozbiljna investicija.... više

160.000€ (492 €/m²)

  • 325m²
  • Prizemlje

Troiposobna kuća NOVI SAD, 154100€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, KUĆA , UKNJIŽENA Agencijska oznaka 3091540. Cena 154100e +3% agencijska provizija. Podaje se dvorišna kuća na mirnom delu grada.... više

154.100€ (1 194 €/m²)

  • 129m²

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

Spratna kuća u Rakitovo

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana spratna kuća, sa jedne strane lepljena za drugu na lepom mestu u selu.Prizemlje useljivo,poseduje dn.sobu,kuhinju sa trepezarijom,kupatilo(laminat,parket).Na... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • /2 spratova

Prodaja, Kuća, Sombor, Okolina, Stanišić

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog... više

20.600€ (78 €/m²)

  • 263m²
  • Prizemlje

Kragujevac, kuća i garaža, naselje Pivara - površina 154 m2, plac 310 m2

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, novije gradnje, bez ulaganja i odmah useljiva. Kuća je dvoetažna, korisne površine 154 m2, komplet... više

180.000€ (1 168 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Kuća, Brzi Brod

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u naselju Brzi Brod u neposrednoj blizini marketa, autobuskuh stajališta, škole... Kuća se sastoji od... više

120.000€ (521 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Kuća na prodaju u Dankovu

Dankovo, Paraćin

Na prodaju manja prizemna kuća sa dve spavace sobe, odličnog pravilnog rasporeda. Na kući je odrađena izolacija. Info za razgledanje; 035/570-477... više

65.000€ (902 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Poaeduje četiri prostorije, dva kupatila, veliku terasu. Uz kuću je sagrađena i garaža površine 22m2.... više

67.000€ (567 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Čerević, Opština Beočin - Etno kompleks ID#3000112

Čerević, Beočin, Beočin

Čerević - opština Beočin. Predstavljamo etno kompleks na obroncima Fruške gore, na lepoj i mirnoj lokaciji izolovanoj od gradske buke i gužve,... više

300.000€ (600 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje