Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Prizemna kuća sa velikim placem u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna,... više

105.000€ (1 438 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Kuća kod Doma zdravlja, 400 m2, plac 321 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća u nizu, zamišljena kao stambeno - poslovni objekat, oko 400 m2 na placu od 321 m2, u mirnom... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²
  • 3.sprat

Kuća na prodaju u mirnom delu grada

Dankovo, Paraćin

Kuća na većem placu sa priključkom trofazne struje, vode, kanalizacija- sengrup. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo... više

62.000€ (746 €/m²)

  • 83m²
  • .sprat

Kuća u širem centru grada

Širi centar, Jagodina

Kuća u Jagodini, u širem centru, predstavlja odličnu lokaciju za porodični život. Ozakonjen objekat se sastoji od suturena, prizemlja i sprata,... više

250.000€ (925 €/m²)

  • 270m²
  • 1/1 spratova

Prelepa kuća u Vrnjačkoj banji povoljna ponuda

Lipova, Okolina, Vrnjačka Banja

Kuća se nalazi u mirnom delu Vrnjačke banje, idealna ponuda za porodice , koje vole mir ,prirodno okruženje, potpunu bajkovitu idilu u svom... više

138.000€ (394 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća u Vrdniku 55m2 – mir, priroda i blizina Fruške gore - 75.00

Banja Vrdnik, Okolina, Irig

U ponudi je prijatna i funkcionalna kuća površine 55 m², smeštena u mirnom delu Vrdnika, idealna za sve koji žele skladan spoj prirode, tišine... više

75.000€ (1 363 €/m²)

  • 55m²
  • .sprat

Beograd, Senjak, Milovana Glišića, kuća, plac 3.30 ari , dve garaže ID#1487

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaja kuće i placa od 3.30 ari.2 garaže,Beograd,Centar,Senjak,700 000 eur u ponudi je dvospratna kuća na lepom placu u zelenilu,na lepoj lokaciji... više

700.000€ (3 181 €/m²)

  • 220m²

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

Inđija, Centar - Jovana Popovića

Centar, Inđija

Višesobna kuća, 190m2 + pomoćni objekat 60m2, PR+I, EG, garaža, 9,7 ari, uknjižena Lokacija ulice Jovana Popovića je u neposrednoj blizini... više

190.000€ (1 000 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stara pazova, Stari Banovci, -, Kuća, 342m2, 420000 EUR

Stari Banovci, Stara Pazova

Fenomenalna kuća površine 342m2, grejanje je EG/gas, spratnost PR+I, plac 13a. Na placu postoji bazen, dvorište je pod video nadzorom, postavljen... više

420.000€ (1 228 €/m²)

  • 342m²

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, Kuća, 600m2, 595000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju kuća novije gradnje na Miljakovcu 3, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 505L. Kuća poseduje 2 ulaza a spratnost je P+2+PK i... više

595.000€ (991 €/m²)

  • 600m²

Priča iz Brestova – gde priroda postaje vaš dom

Brestovo, Okolina, Despotovac

Zamislite mesto gde se svako jutro budi uz cvrkut ptica, a veče završava mirom kakav samo priroda može da pruži. Nedaleko od poznatog etno sela... više

69.000€ (83 €/m²)

  • 824m²
  • /3 spratova

Na prodaju kuća – blizina bolnice, 350m² sa garažom za kamione od 80m²

Bolnica, Ćuprija

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice, prodaje se velika trospratna kuća površine 350 m². Kuća je funkcionalno raspoređena i... više

170.000€ (485 €/m²)

  • 350m²
  • 2/3 spratova

Prodaje se nova kuća sa bazenom i prelepim dvorištem, Vrandol

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više

300.000€ (1 875 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosobna kuća FUTOG, 320000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090270 - Uknjižena , potpuno renovirana kuća u Futogu, na placu od 1750m2. Kuća se prodaje kompletno nameštena i nema ulaganja.... više

320.000€ (2 206 €/m²)

  • 145m²

Prodaja renovirana kuća 69m2 u naselju Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Prodaje se potpuno renovirana kuća površine 69m2 u naselju Erdoglija. Kuća je potpuno renovirana. Urađena je fasada, izolacija, PVC stolarija... više

117.300€ (1 700 €/m²)

  • 69m²
  • .sprat

Kuća, selo Baličevac, Merošina 240m2, plac 33a

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene... više

119.000€ (937 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

DOMACINSTVO 6683M2 PLAC.DONJI BARBES

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km... više

29.000€ (161 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje