Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

195.000€ (1 015 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

Čukarica, Filmski grad, Veljka Petrovića, Kuća, 520m2, 800000 EUR

Filmski Grad, Beograd

Porodična kuća (vertikala) na 4 nivoa, svaki nivo po 60m2 + terase. Druga kuća potpuno odvojena, tri nivoa, garaža 90m2 sa kotlarnicom i ostavom,... više

800.000€ (1 538 €/m²)

  • 520m²

Kuća sa lokalom, centar grada

Mašinska industrija, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada.... više

160.000€ (730 €/m²)

  • 219m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća u Donjem Vlasu 200m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća... više

111.499€ (557 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća NOVI SAD, 412000€

Podbara, Novi Sad

Uknjižena petosobna kuća na placu od 250 m2. Objekat je kvalitetno građen i kompletno renoviran. Nema kolski ulaz - ima parking mesto na ulici... više

412.000€ (2 527 €/m²)

  • 163m²

Kuća Podvinik 100m2, 5ari plac.

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom... više

184.000€ (1 000 €/m²)

  • 184m²
  • Prizemlje

Irig - Krstašice, 2 ulaza, 2 kuće, bazen, park ID#1526

Krstašice, Irig, Irig

Magnat 064.5.800.900 - ekskluzivno prodaje u ulici Kralja Petra, u elitnom kraju poznatom kao Krstašice / kod Vinske kuće Kovaćević / na granici... više

449.888€ (999 €/m²)

  • 450m²
  • Visoko prizemlje/1 spratova

Kuća, 214m2 u blizini Bogoslovije

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji... više

149.000€ (696 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična porodična kuća u izgradnji, 270m2, su+vp+1+pk, plac 8.71 ari, na put

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

50.000€ (185 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova

Kuća u nizu, nas. B.Bjegović, 300 m2, na placu od 209 m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko... više

250.000€ (833 €/m²)

  • 300m²
  • 3/3 spratova

Četvorosobna kuća LEDINCI, 270890€

Ledinci, Novi Sad

Agencijska onaka 3090198 - Uknjižena kuca sa predivnim pogledom na grad!. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, 3 spavace sobe i kupatilo.... više

270.890€ (1 289 €/m²)

  • 210m²

Kuća na 3 nivoa

Levač, Jagodina

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Prostrana seoska kuća u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi... više

71.000€ (206 €/m²)

  • 344m²
  • /2 spratova

Sopot, Rogača, 7. jula, 4.0, 120m2, 178000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 126915, 17a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

178.000€ (1 483 €/m²)

  • 120m²

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Kuća NOVI SAD, 340000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 3091342, Novi Sad, Novo naselje – ulica Ive Ćipika 15. Ekskluzivna prodaja prostrane kuće na Novom Naselje – odlična... više

340.000€ (860 €/m²)

  • 395m²

Na prodaju kuća – mirna lokacija na samo 1, 5 km od centra grada

Budžino brdo, Jagodina

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu... više

130.000€ (764 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Manja kuća na velikom placu-Surčin

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje. U gornjem delu Surčina nalazi se ova manja, uknjižena kućica na većem placu od 9 ari, 1/1 sama na placu. Kućica... više

234.000€ (3 342 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat