Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1921 oglasa

Jedinstvena kuća uz Resavsku pećinu – prirodni luksuz u srcu budućeg Nacio

Jelovac, Okolina, Despotovac

Objekat se nalazi u prelepom vikend naselju, na 150 metara vazdušno od Resavske pećine, na granici budućeg Nacionalnog parka Beljanica-Kučajske... više

190.000€ (855 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Grosnica, kuća 400 m2

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u sivoj gradnji od 400 m2 u Grošnici na 10 ari placa. Kuća je planirana da bude u tri etaže po 100m2, svaka etaža sa zasebnim... više

145.000€ (362 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se... više

60.000€ (461 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

Odlična kuća, novija gradnja

Trnava, Jagodina

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju više

120.000€ (400 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Na prodaju kuća u selu Plana, Paraćin sa pomoćnim objektom

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine:... više

54.000€ (225 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuća Vraćevšnica

Centar, Gornji Milanovac, Gornji Milanovac

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac.... više

48.000€ (564 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Kuća 60 m², 10 ari, Obrenovac, Mislođin – 60.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu korisne površine 59,67m2 na građevinskom placu površine 9,78 ari. Kuća je spratnosti Pr+Pk. • Struktura: Prizemlje... više

60.000€ (1 000 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Prolom banja, kuća 200 m2, plac 28.13 ari

Prolom Banja, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju prelepa vikend - kuća u Prolom banji, osnova kuće je 68 m2, na parceli od 2813m2. Nalazi se na mirnom mestu, izolovanom od buke i... više

58.000€ (290 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

KUĆA NA ODLIČNOJ OKACIJI

Crvenka, Sombor

Na odličnoj poziciji, između Radišićeve i Vojvođanske, prodaje se kuća od 123m2, na parceli od 362m2. Kuća je mešovite gradnje, u veoma očuvanom... više

67.300€ (547 €/m²)

  • 123m²
  • .sprat

Porodična seoska kuća sa većom parcelom na 2 km od grada

Majur, Okolina, Jagodina

Donela oglas lično kontakt F.U ponudi porodična seoska kuća sa vise spavaćih soba . Sastoji se iz PR 42m2 +SP 42m2 + pomocni objekat uknjižen... više

50.000€ (595 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje/1 spratova

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina, 240m2

Rajkovac, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Rajkovac - Nemanjina kuća, 240m2, terasa 15m2, SUT+PR+1, EG, telefon, klima, parking, garaža, plac 21,79 ari, struja, voda, asfalt... više

240.000€ (1 000 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/1 spratova

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 220000€

Adice, Novi Sad

Cena za kuću je 220000 e + agencijska provizija 3 %. UKNJIŽENA četvorosobna spratna kuća na Adicama. Lep plac. Potrebna izvesna ulaganja...... više

220.000€ (1 222 €/m²)

  • 180m²

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 262650€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090225 - Na prodaju kuća na severnom delu Telepa izmedju Bulevara Patrijarha Pavla i Futoškog puta. Dve odvojene stambene... više

262.650€ (1 641 €/m²)

  • 160m²

Surčin, Bečmen, Jedanaestog Oktobra, Kuća, 168m2, 220000 EUR

Bečmen, Beograd

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više

220.000€ (1 309 €/m²)

  • 168m²

Trosobna kuća FUTOG, 257500€

Centar, Futog

Agencijska oznaka 3090040 - Retko u ponudi. Uknjižena potpuno nova kuća u Futogu na izlazu iz Veternika. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom.... više

257.500€ (1 716 €/m²)

  • 150m²

Kuća 200m2, 10 ari placa, Zvečka, Obrenovac - 114.000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju funkcionalna i prostrana porodična kuća površine 200 m², smeštena na ravnom placu od 10 ari, idealna za porodični život. U prizemlju... više

114.000€ (570 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Starija kuća za renoviranje

XI Kongres, Paraćin

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja,gradska voda,kanalizacija! Nije fiksna cena. više

35.000€ (384 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat