Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1943 oglasa

Na prodaju kuća na Ledenoj steni, 200m2

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kvalitetno građena kuća na Ledenoj steni površine 200m2 sa posebno izdvojenom garažom. Nalazi se na placu od 314m2. Objekat je u... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Tešici, plantaža lešnika

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Nesvakidašnja ponuda. Na prodaju kuća sa okućnicom i plantaža lešnika u selu Tešica, Aleksinac. Kuća ima oko 195m2 (109m2 u osnovi, P+PK),... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Povoljna kuća na dobroj lokaciji

Paljane, Okolina, Ćuprija

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se... više

30.000€ (201 €/m²)

  • 149m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac 10, 90 ari, izlazi na dve ulice sa starijim objektima

Dankovo, Paraćin

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani.... više

40.000€ (547 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Renovirana kuća od 122 m2 u Grabovici kod Despotovca

Grabovica, Okolina, Despotovac

Kuća je pre dve godine renovirana u celosti. Uknjižena površina kuće je 122 m2 PR+SP,u donjem delu je i veći ograđen prostor sa nadstrešnicom... više

35.000€ (286 €/m²)

  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova

LUKS KUĆA

Centar, Paraćin

KUĆA NA IZUZETNO LEPOJ LOKACIJI. VREDI POGLEDATI, Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Našu kompletnu ponudu nepokretnosti... više

180.000€ (937 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

KUĆA SA DVA LOKALA

Josićko naselje, Sombor

Na dobroj lokaciji se prodaje nekretnina od 282m2 na parceli od 351m2. Prednji deo kuće sa ulice ima dva lokala, svaki lokal ima svoj mokri... više

155.000€ (549 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

Petosobna kuća NOVI SAD, 500000€

Telep, Novi Sad

Prelepa prizemna kuća sa bazenom, prelepin dvorištem na izuzetnoj gradskoj lokaciji, Telep. Agencijska oznaka nekretnine 3091467 Novi Sad,... više

500.000€ (1 501 €/m²)

  • 333m²

Apartmanska kuća , Bovan , 210m2

Aleksinac

Na prodaju odlična kuća apartmanskog tipa na Bovanskom jezeru. Kuća je po strukturi PR + I, povšine 210m2. Kuća je podeljena po vertikali i... više

77.500€ (369 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Zemun, Plavi horizonti, Jovana Boškovića, Kuća, 389m2, 669000 EUR

Plavi Horizonti, Beograd

Kuća se nalazi u prestižnom zemunskom naselju Plavi horizonti.Uknjižena je na 389m2 i koristi 8 ari placa.Građena je u stilu hacijende i odlično... više

669.000€ (1 719 €/m²)

  • 389m²

Kuća u Stanovu, površina 240 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa... više

199.000€ (829 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića, 550m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića kuća, 550m2, terasa, SUT+PR+I+II, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.800.000€ (3 272 €/m²)

  • 550m²
  • Prizemlje/2 spratova

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Šestosobna kuća IRIG, 520000€

Centar, Irig

Vikend kuća-rezidencijalna vila u srcu Fruške Gore, cena za kuću je 520000 e+ agencijska provizija 3 %.,u blizini manastira Hopovo, render... više

520.000€ (1 223 €/m²)

  • 425m²

Novi Beograd, Ledine - Tomasa Mana, 265m2

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Ledine - Tomasa Mana kuća, 265m2 (terasa 20m2), EG, PO+PR+1, plac 2 ara Na prodaju odlična kuća novije gradnje na počerku naselja... više

340.000€ (1 283 €/m²)

  • 265m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvoiposobna kuća SREMSKI KARLOVCI, 97850€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka 3090502 Uknjižena kuca u Karlovcima blizu Gimnazije. Dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. U dvorištu postoji... više

97.850€ (1 223 €/m²)

  • 80m²

Barajevo - Svetosavska, 203m2 - HITNA PRODAJA

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo - Svetosavska kuća, 203m2, PR+II, podno grejanje, plac 11.16 ari, garaža 74m2 Prodaje se komforna kuća novije gradnje, na tri etaže... više

380.000€ (1 871 €/m²)

  • 203m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA, ŠIKARA!!

Šikara, Sombor

KUĆA! Prodaje se porodična kuća površine 113m² na prostranom placu od 9 ari, smeštena u mirnom i uređenom delu naselja Šikara. Kuća je kvalitetno... više

133.900€ (1 184 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat