Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Irig, Neradin, Luka, 10.0, 800m2, 4000000EUR

Neradin, Irig

Agencijski ID: 121267, 3299a, spratna, struja, bazen, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

4.000.000€ (5 000 €/m²)

  • 800m²

Rtanj, Boljevac - 272kvm na 586kvm ID#25905

Boljevac Selo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se novija kuća od 272m2 (PO+PR+1) u osnovi 90,70m2, sa upotrebnom i građevinskom dozvolom, sa parcelom od 586m2 iznad Boljevca, opština... više

150.000€ (551 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Vračar, SC Vračar, , 5.0, 250m2, 1200000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 101571, 4a, spratna, sut+pr+i sprat, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, terasa(2), uknjizen, parking, dvoriste/basta,... više

1.200.000€ (4 800 €/m²)

  • 250m²

Voždovac, Šuplja stena, Kapetana Miloša Stokića, 3.5, 420m2, 285000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 99817, 15a, spratna, p+2, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

285.000€ (678 €/m²)

  • 420m²

Mladenovac, Mladenovac (mesto), Učiteljska, 7.0, 320m2, 300000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 102621, 6a, pr+1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza(2),... više

300.000€ (937 €/m²)

  • 320m²

Mladenovac, Amerić, , 3.0, 360m2, 350000EUR

Amerić, Beograd

Agencijski ID: 71934, 33a, struja, bazen, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, podrum,... više

350.000€ (972 €/m²)

  • 360m²

Rtanj – Jablanica 27kvm + 54a 46kvm ID#23632

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća koja je za rušenje površine 27kvm na parceli od 1278m2+276m2, šuma + 3892m2 (ukupno: 54a 46m2) u ataru sela Jablanica, opština... više

10.000€ (370 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

Grocka – Hajduk Stanka 187kvm+8ari ID#27537

Grocka, Grocka, Beograd

Odlična, renovirana kuća građevinske površine 187kvm na 8ari placa, SUT+PR+POT, grejanje TA i klima. Odlična, bez ikakvih ulaganja. Sastoji... više

300.000€ (1 604 €/m²)

  • 187m²
  • 3/3 spratova

Zaječar 97kvm + 170kvm + 1,2ar ID#27596

centar, Zaječar, Zaječar

Prodaje se porodična stambena kuća salonskog tipa od 97m2 korisne površine, u Zaječaru, na pola puta od srednjoškolskog centra do park šume... više

119.000€ (1 226 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Vrbovac 77kvm + 1,2a ID#24134

Vrbovac, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća 77m2, sa pomoćnim objektima (39+44) na parceli od 4a 24m2 sa mogućnošću kupovine još 7a 94m2 sa uknjiženom kućom od 22m2 iznad... više

13.000€ (168 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Mali izvor 69kvm + 1,2a ID#25075

Mali Izvor, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća u izgradnji 150m2 u osnovi prizemlje + potkrovljena, dve garaže, uknjižena pomoćna zgrada od 69m2, sa građevinskim zemljištem... više

60.000€ (869 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje/1 spratova

Boljevac, Rtanj – Valakonje 94kvm +7ha 06a 75kvm ID#19633

Valakonje, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća 94kvm sa imanjem od 7ha 06a 75m2, u ataru sela Valakonje, sa pomoćnim objektom-štala sa senikom, podrum, bunar, struja, u delu... više

55.000€ (585 €/m²)

  • 94m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Grocka, vila – 186kvm + 1,2ari ID#28706

Grocka, Grocka, Beograd

Prodaje se divna porodična kuća 186m2 na prelepom mestu, na brdu iznad Dunava, na ulazu u Grocku, sa pogledom na reku i Banat. Mirna i luksuzna... više

265.000€ (1 424 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Rtanj – Bačevica 54kvm + 11ha 44a 30kvm ID#24118

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se imanje sa kućom (54m2), pomoćnim objektima (43+59+67) 11ha 44a 30m2 sa dodatnim imanjem površine 7ha 46a 35m2 ukupno: 18ha 90a 65m2,... više

55.000€ (1 018 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje

Batajnica – Batajnički vinogradi 921kvm + 32ara ID#22257

Batajnica, Zemun, Beograd

Prodaje se kuća bez završnih radova od 921m2 na 32ari placa u Novim Banovcima, PO+PR+PTK, na obali Dunava KO Batajnica. Sastoji se od više... više

800.000€ (868 €/m²)

  • 921m²
  • Prizemlje/3 spratova

Boljevac, Rtanj, Bačevica – 70kvm + 6ari + 1,2ari ID#20615

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Strugara – stara kuća uknjižena kao porodična stambena zgrada od 70m2 na 6 ari građevinskog zemljišta. Koristila se kao strugara u ispravnom... više

4.500€ (64 €/m²)

  • 70m²
  • Prizemlje

Jakovo – 125kvm + 19a 94kvm ID#24803

Jakovo, Surčin, Beograd

Prodaje se stara kuća za rušenje ili za rekonstrukciju u centru Jakova u glavnoj ul.Prote Stamatovića sa još dve parcele iza nje u građevinskom... više

195.000€ (1 560 €/m²)

  • 125m²
  • Prizemlje

Kaluđerica – Rodoljuba Čolakovića 312kvm+1,2ari ID#13738

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Vertikala kuće od 312kvm na 1,5ar placa, pogodna za porodicu. Koncipirana kao dva odvojena stana na I i II spratu i mogućnost trećeg stana u... više

288.000€ (923 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje/2 spratova