Prodaja, vrsta nekretnine kuca, mesto jagodina

Pronađeno 181 oglasa

Useljiva kuća sa podrumom

Vašarište, Jagodina

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. više

67.000€ (478 €/m²)

  • 140m²
  • /2 spratova

Seosko domaćinstvo u Glogovcu

Glogovac, Okolina, Jagodina

Seosko domaćinsto na prostranom placu u Glogovcu za renoviranje. Sastoji se od dve kuće na parceli, veća kuća poseduje prizemlje i sprat. U... više

32.000€ (160 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

U ponudi stara autentična kuća, veoma poznata po snimanju serije Koreni.

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više

50.000€ (510 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

Kuća za porodicu koja želi svoj mir, prostor i malo hedonizma , Ribare, nadom

Ribare, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrana porodična kuća u selu Ribare, udaljena svega nekoliko kilometara od grada – idealna za sve koji žele mirniji život, ali... više

105.000€ (210 €/m²)

  • 500m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju kuća u Jagodini – 58 m²

Širi centar, Jagodina

Kuća je organizovana kao dvosoban stan, a nudi sve što je potrebno za udoban život: -ulazni hol koji vas uvodi u prostor -dve spavaće sobe... više

60.000€ (1 034 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Seosko domacinstvo na 58 ari placa Ribare kod Jagodine

Ribare, Okolina, Jagodina

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje... više

59.500€ (793 €/m²)

  • 75m²
  • 1/1 spratova

Komforna kuća blizu Akva Parka

Levač, Jagodina

Komforna kuća u neposrednoj blizini Akva parka.Idealna za pretvaranje u apartmane i izdavanje ili za dve porodice. Ima dve garaže,dve odvojene... više

180.000€ (400 €/m²)

  • 450m²
  • /3 spratova

Lux sređena kuća, useljiva

Budžino brdo, Jagodina

Legalizovana kuća, upotrebna dozvola. Izuzetno kvalitetno odrađena. Mogućnost kupovine sa svim stvarima(sve uveženo iz CH). U celoj kući je... više

319.000€ (652 €/m²)

  • 489m²
  • /3 spratova

Kuća sa poslovnim prostorom, Akva Park

Akva Park, Jagodina

Kuća površine 190m2, 4 poslovna prostora Na SPRATU - 4 spavaće sobe+ veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja, kupatilo. U sobama je laminat... više

320.000€ (1 684 €/m²)

  • 190m²
  • /3 spratova

Dve kuće na lepoj lokaciji

Đurđevo brdo, Jagodina

Dve kuće na lepoj lokaciji idealno za dve porodice!Obe kuć imaju ploču. Jedna kuća u donjem delu ima kuhinju sa trpezarijom,odvojen dnevni... više

115.000€ (598 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

SAMO KOD NAS porodična kuća 440 m²!!! U blizini Vivo Shopping Parka

Širi centar, Jagodina

Prodaje se prostrana porodična kuća ukupne površine 440 m², smeštena u mirnoj ulici u blizini Vivo Shopping Parka u Jagodini. Kuća se prostire... više

425.000€ (965 €/m²)

  • 440m²
  • .sprat

Na prodaju nova kuća 10 km od grada – legalizovana, useljiva i odmah dostupn

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno sređena i nova kuća, izgrađena 2022. godine, površine 271 m², smeštena uz glavni put, na svega 7 kilometara od grada. Objekat... više

162.000€ (597 €/m²)

  • 271m²
  • .sprat

Extravagantna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

IMPRESIVNA LUKSUZNA KUĆA – 528 m² BEZKOMPROMISNOG KOMFORA I KVALITETA Na prodaju je ekstravagantna, reprezentativna porodična kuća, ukupne... više

325.000€ (615 €/m²)

  • 528m²
  • .sprat

Komforna kuća u Jagodini, Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • /4 spratova

Kuća u naselju Železnički most na 4a placa

Naselje Železnički most, Jagodina

Prodaje se komforna kuća od 120 m² na placu površine 4 ara, smeštena u mirnom naselju Železnički Most u Jagodini. Ova kuća pruža idealan spoj... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Porodična kuća na selu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Legalizovana kuća uz glavni put u Rakitovu. Odmah useljiva, prizemlje + sprat. Grejanje je na čvrsto gorivo, u prizemlju od prostorija ima... više

80.000€ (457 €/m²)

  • 175m²
  • 1/1 spratova

Luksuzna kuća u Jagodini, elegancija, komfor i prestiž na jednom mestu!

Širi centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen... više

325.000€ (1 354 €/m²)

  • 240m²
  • /1 spratova